Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Strýček Sam, Muži nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strýček Sam zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Strýček Sam. Kreslená ilustrace Strýček Sam je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Strýček Sam? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strýček Sam zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Strýček Sam ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strýček Sam ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1587x1600
1270x1280
800x806
496x500
159x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 95 329 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Strýček Sam je v kategorii Ilustrační kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Žehlička ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Čokoládový zajíc zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Alarm ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, Strýček Sam, download, klipart, vektorový obrázek, zdarma, Muži, free, obrázek, ilustrační obrázek, Strýček Sam, ke stáhnutí, ilustrace, ke stažení

Doporučené použití klipartu: dokumenty, články, prezentace, word, plakát, inkscape, PowerPoint, fotokniha, časopis, textové dokumenty, dokument, škola, profil, památník, Instagram, office

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Požárník ke stáhnutí, klipart Skřítek zdarma nebo ilustrace Jižní Karolína ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.