Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Nekouřit (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Nekouřit zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Nekouřit. Vektorová ilustrace Nekouřit je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nekouřit zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Nekouřit ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nekouřit ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 510 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Nekouřit s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Nekouřit se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dort ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak V ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Panelák ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stáhnutí, grafika, Symboly, ilustrace, zdarma, Nekouřit, klipart, ke stažení, obrázek, Nekouřit, cliparts, ilustrační obrázek, svg, free

Doporučené použití klipartu: referáty, webové stránky, památník, Instagram, word, textové dokumenty, Pinterest, profilovka, články, web, corelDraw, plakáty, wordpress, seminární práce, video, dokument

Mezi hezké kresby patří i obrázek Fakáč ke stažení, obrázek, klipart Dámské kolo ke stažení nebo vektorový klipart Sešívačka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.