Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Nekouřit, Symboly do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Nekouřit zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Nekouřit. Vektorová ilustrace Nekouřit je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Nekouřit lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nekouřit zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Nekouřit ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 510 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Nekouřit patří do sekce Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Požární hlásič zdarma Podívejte se i na klipart Zákaz mobilů ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Čarodějnické rekvizity ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Nekouřit, vektorový obrázek, cliparts, free, klipart, ilustrace, ke stažení, obrázek, kliparty, Symboly, Nekouřit, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, textové dokumenty, inkscape, kalendář, profil, památník, škola, Pinterest, prezentace, časopis, avatar, Twitter, dokument, blog, Instagram

Mezi hezké kresby patří i klipart Velikonoční motiv zdarma, ilustrace Francouzský roh ke stažení nebo vektor Slavnostní přípitek ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.