Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červené Y (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené Y zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Červené Y. Vektorová ilustrace Červené Y je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Červené Y? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené Y zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červené Y ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené Y ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1043x1600
834x1280
522x800
326x500
104x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 144 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Červené Y sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Klipart Červené Y se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Těhotná žena ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční pudink ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Úchvatný smajlík zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, klipart, Symboly, obrázek, kliparty, grafika, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, cliparts, zdarma, ke stáhnutí, svg, Červené Y, download, ke stažení

Doporučené použití klipartu: corelDraw, blog, dokumenty, fotokniha, PowerPoint, prezentace, referáty, avatar, web, etikety, eshop, Adobe Illustrator, textové dokumenty, inkscape, Pinterest, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Čajový obřad zdarma, vektorový obrázek Gloster gladiator ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Valentýnka ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.