Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mrtvola, Halloween do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mrtvola zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Mrtvola. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mrtvola zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mrtvola ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mrtvola ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 266 548 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: netalloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Mrtvola se nachází v sekci Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Semafor zelená ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Pugét zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace 5 Eurocentů ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, svg, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, download, free, grafika, obrázek, vektor, cliparts, vektorový obrázek, klipart, Halloween, ke stažení, Mrtvola

Doporučené použití klipartu: profilovka, Adobe Illustrator , pozvánky, webové stránky, Twitter, Pinterest, inkscape, Instagram, dokument, avatar, referáty, openOffice, corelDraw, prezentace, seminární práce, PowerPoint

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Zlaté prsteny ke stáhnutí, obrázek Gejša hudebnice zdarma nebo klipart Kádinka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.