Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Mrtvola (Halloween) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mrtvola zdarma ke stažení

Mrtvola je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Mrtvola je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Zamlouvá se vám obrázek Mrtvola? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mrtvola zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mrtvola ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mrtvola ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 266 548 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: netalloy

Sdílejte obrázek, klipart Mrtvola s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Mrtvola je v kategorii Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kytice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart 50 euro centů ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Basa ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, free, ke stáhnutí, Mrtvola, obrázek, vektor, kliparty, svg, ke stažení, ilustrace, Mrtvola, download, ilustrační obrázek, Halloween

Doporučené použití klipartu: fotokniha, plakáty, avatar, prezentace, openOffice, kalendář, inkscape, web, webové stránky, referáty, články, Twitter, PowerPoint, Adobe Illustrator, video, diář

Mezi hezké kresby patří i vektor Kuřátka s vejci ke stažení, ilustrace Andělé ke stažení nebo klipart DOTX ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.