Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Mrtvola (Halloween) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mrtvola k bezplatnému stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Mrtvola. Klipart Mrtvola je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mrtvola zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Mrtvola ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mrtvola ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 266 548 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: netalloy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Mrtvola s ostatními na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Vektorový obrázek Mrtvola se nachází v sekci Ilustrační kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Most v Mostaru ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mrakodrap zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Medvídě ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, klipart, ilustrace, kliparty, zdarma, free, cliparts, Mrtvola, ilustrační obrázek, Mrtvola, grafika, Halloween, obrázek, download, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: fotografie, office, kalendář, deníček, profil, vstupenky, pozvánky, koláž, magazín, letáky, vizitky, plakát, dokument, plakáty, časopis, Pinterest, openOffice

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Zákaz krmení ptáků ke stáhnutí, vektorový klipart Zákaz mobilů ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Dakota zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.