Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mrtvola, Halloween do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mrtvola zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Mrtvola. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mrtvola zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mrtvola ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mrtvola ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 266 548 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: netalloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mrtvola je v kategorii Ilustrační obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Los zdarma Podívejte se i na obrázek Eifelovka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Sada emotikonů ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, vektorový obrázek, grafika, Halloween, zdarma, vektor, Mrtvola, download, klipart, Mrtvola, free, kliparty, svg

Doporučené použití klipartu: plakáty, Instagram, pozvánky, web, blog, webové stránky, profil, referáty, PowerPoint, Facebook, office, škola, dokument, corelDraw, plakát, Twitter

Mezi hezké kresby patří i obrázek Hamburger zdarma, klipart Dominikánská republika ke stažení nebo ilustrace Žampiony ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.