Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Panenka, Ostatní pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Panenka zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Panenka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Panenka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Panenka zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Panenka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Panenka ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1415x1600
1132x1280
707x800
442x500
141x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 912 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Panenka je v kategorii Kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Mexika ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Barevná kraslice zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Digitální číslo 6 ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektorový obrázek, ilustrace, klipart, ke stažení, download, kliparty, cliparts, grafika, Ostatní, ke stáhnutí, free, obrázek, Panenka, Panenka

Doporučené použití klipartu: office, Pinterest, profil, profilovka, seminární práce, plakáty, fotokniha, web, škola, inkscape, dokument, word, prezentace, referáty, Twitter, časopis

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Poník ke stáhnutí, klipart Muammar Kaddáfí zdarma nebo ilustrace Drobné kvítky ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.