Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Panenka, Ostatní pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Panenka zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Panenka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Panenka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Panenka zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Panenka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Panenka ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1415x1600
1132x1280
707x800
442x500
141x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 24 912 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Panenka se nachází v kategorii Vektorové kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Smajlík lékař ke stažení Podívejte se i na klipart Srí Lanka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Cihlové srdce zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, free, klipart, ke stažení, zdarma, kliparty, ilustrace, grafika, vektor, svg, download, Ostatní, ilustrační obrázek, Panenka, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: openOffice, avatar, textové dokumenty, Pinterest, škola, fotokniha, Instagram, web, blog, office, word, seminární práce, profilovka, dokument, referáty, corelDraw

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Taxi ke stažení, ilustrace Ruská mapa ke stáhnutí nebo vektor Kyselé okurky zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.