Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Laborant, Muži nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Laborant zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Laborant. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Laborant ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Laborant zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Laborant ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Laborant ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1088x1600
871x1280
544x800
340x500
109x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 91 011 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Laborant je v sekci Vektorové obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Rodina ke stažení Podívejte se i na ilustrace Kuře na klíček ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Brambora zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, ilustrační obrázek, download, ke stažení, Laborant, cliparts, vektor, klipart, grafika, Laborant, Muži, vektorový obrázek, obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: word, dokument, profilovka, PowerPoint, blog, časopis, pozvánky, dokumenty, inkscape, web, články, plakát, prezentace, corelDraw, fotokniha, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Omán ke stažení, vektor Černošský policista ke stáhnutí nebo obrázek Hruška zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.