Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Laborant (Muži) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Laborant bezplatně ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Laborant. Kreslená ilustrace Laborant je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Laborant zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Laborant ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Laborant ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1088x1600
871x1280
544x800
340x500
109x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 91 011 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: j4p4n

Potěší nás, pokud budete tento klipart Laborant sdílet s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Laborant se nachází v sekci Ilustrační kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Černý květ ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlaté J ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Karty piky zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Laborant, obrázek, ke stáhnutí, kliparty, Laborant, zdarma, grafika, svg, vektorový obrázek, Muži, vektor, free, download, ilustrace, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, prospekty, Pinterest, magazín, wordpress, PowerPoint, office, dokumenty, škola, textové dokumenty, blog, Zoner Callisto, fotokniha, seminární práce, Instagram, fotografie, oznámení

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Lenin zdarma, vektor Spínací špendlík ke stáhnutí nebo vektorový obrázek MIDI ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.