Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Laborant (Muži) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Laborant zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Laborant. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Laborant. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Laborant zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Laborant ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Laborant ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1088x1600
871x1280
544x800
340x500
109x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 91 011 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: j4p4n

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Laborant s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Laborant patří do sekce Obrázky, kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zlatá srdce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hlásná trouba ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Dráček ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Muži, ilustrační obrázek, vektor, ke stažení, obrázek, free, kliparty, download, zdarma, vektorový obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, cliparts, Laborant, Laborant

Doporučené použití klipartu: Facebook, seminární práce, referáty, Adobe Illustrator, prezentace, dokument, pozvánky, Instagram, openOffice, památník, office, časopis, Pinterest, avatar, textové dokumenty, profilovka

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Blondýna za volantem ke stažení, ilustrace bunsenův kahan ke stažení nebo klipart Zlaté srdíčko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky najdete také tam.