Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Roztomilý motýl, Hmyz nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Roztomilý motýl zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Roztomilý motýl. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Roztomilý motýl zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Roztomilý motýl ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Roztomilý motýl ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1298
1280x1038
800x649
500x405
160x130

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 188 017 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Susa

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Roztomilý motýl se nachází v sekci Ilustrační kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Růže ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Sexy černoška zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Rychlovarná konvice ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, obrázek, kliparty, cliparts, ilustrace, Roztomilý motýl, klipart, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Hmyz, svg, vektor, Roztomilý motýl, zdarma, download

Doporučené použití klipartu: blog, textové dokumenty, seminární práce, profil, openOffice, word, prezentace, profilovka, kalendář, fotokniha, pozvánky, PowerPoint, články, časopis, dokument, Twitter

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Jižní Karolína ke stáhnutí, ilustrace DNA zdarma nebo vektor Zlá domina ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.