Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Roztomilý motýl (Hmyz) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Roztomilý motýl zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Roztomilý motýl. Vektorová ilustrace Roztomilý motýl je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Roztomilý motýl v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Roztomilý motýl zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Roztomilý motýl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Roztomilý motýl ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1298
1280x1038
800x649
500x405
160x130

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 188 017 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Susa

Zaujal vás náš klipart Roztomilý motýl? Potom se podělte s blízkými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Klipart Roztomilý motýl patří do sekce Obrázky, kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Bobek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart WAV přípona ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Megafon ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Roztomilý motýl, Roztomilý motýl, ilustrace, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, zdarma, grafika, free, Hmyz, obrázek, klipart, kliparty, download, ke stažení, svg

Doporučené použití klipartu: eshop, prezentace, textové dokumenty, Pinterest, etikety, profilovka, video, dokumenty, Instagram, profil, PowerPoint, články, inkscape, corelDraw, časopis, wordpress

Mezi hezké kresby patří i vektor Ural-4320 ke stažení, ilustrace Naši ke stažení nebo klipart Sigmund Freud ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.