Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pryšec, Květiny pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pryšec zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Pryšec. Stahujte klipart Pryšec v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Pryšec v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pryšec zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pryšec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pryšec ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 81 425 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Pryšec je v kategorii Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Motorkářská helma zdarma Podívejte se i na ilustrace Masožravá kytka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Recepční ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, ilustrační obrázek, free, Pryšec, Pryšec, svg, download, ke stáhnutí, vektor, Květiny, vektorový obrázek, kliparty, ilustrace, zdarma

Doporučené použití klipartu: škola, web, openOffice, pozvánky, avatar, kalendář, plakát, dokument, články, Instagram, Twitter, plakáty, památník, Adobe Illustrator , časopis, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Vstup zakázán zdarma, vektor Šedá ozdoba ke stažení nebo obrázek CSS ikona ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.