Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Pryšec (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pryšec zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Pryšec. Vektorová ilustrace Pryšec je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pryšec zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pryšec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pryšec ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 81 425 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: oksmith

Sdílejte klipart nazvaný Pryšec s kolegy na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Pryšec patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Bílá kytara ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Bangladéše zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Detektor kouře ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Květiny, zdarma, ke stáhnutí, ke stažení, klipart, svg, grafika, cliparts, Pryšec, kliparty, Pryšec, ilustrační obrázek, ilustrace, vektor

Doporučené použití klipartu: památník, fotokniha, openOffice, kalendář, corelDraw, diář, etikety, webové stránky, PowerPoint, dokument, profilovka, eshop, inkscape, Twitter, pozvánky, blog

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Doktorka ke stáhnutí, vektor Mapa Laosu zdarma nebo obrázek Sakura zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.