Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Pryšec (Květiny) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pryšec zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Pryšec. Obrázek Pryšec je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pryšec zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pryšec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pryšec ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 81 425 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: oksmith

Tento obrázek s názvem (Pryšec) můžete sdílet s přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart Pryšec je v kategorii Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Lyžařka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sršeň zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Kuře ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, kliparty, zdarma, ke stažení, free, cliparts, download, ilustrační obrázek, Pryšec, ke stáhnutí, Květiny, Pryšec, svg, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: etikety, PowerPoint, Instagram, seminární práce, eshop, plakát, wordpress, referáty, pozvánky, škola, časopis, blog, prezentace, Pinterest, plakáty, profil

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor AVI ke stáhnutí, ilustrace Nikola Tesla zdarma nebo klipart Překvapení zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.