Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Pryšec (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pryšec zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Pryšec. Obrázek Pryšec je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Pryšec? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pryšec zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Pryšec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pryšec ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 81 425 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: oksmith

Obrázek, klipart pojmenovaný Pryšec můžete sdílet s dalšími osobami na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Pryšec je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Modrý smajlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Květinový dekor ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Brouček zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Květiny, kliparty, cliparts, ilustrační obrázek, obrázek, ke stažení, ilustrace, vektorový obrázek, zdarma, free, vektor, Pryšec, svg, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: manuály, památník, wordpress, články, office, katalog, profil, Instagram, vstupenky, referáty, plakát, web, prezentace, prospekty, webové stránky, textové dokumenty, fotokniha

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Lišky zdarma, klipart Vánoce ke stažení nebo obrázek, klipart Tank ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.