Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mp3 přehrávač, Hudba do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mp3 přehrávač zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Mp3 přehrávač. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Mp3 přehrávač ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mp3 přehrávač zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mp3 přehrávač ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mp3 přehrávač ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x820
1280x656
800x410
500x256
160x82

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 275 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mp3 přehrávač je v kategorii Obrázky, kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Studentka lolitka zdarma Podívejte se i na obrázek Air force one ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Znamení střelec ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hudba, kliparty, obrázek, grafika, svg, Mp3 přehrávač, Mp3 přehrávač, vektorový obrázek, ke stáhnutí, free, download, cliparts, klipart, ilustrační obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: dokumenty, Facebook, word, openOffice, články, škola, referáty, seminární práce, Adobe Illustrator , Twitter, časopis, plakát, PowerPoint, kalendář, profil, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Tlakový hrnec zdarma, klipart Pravoslavný kostel ke stažení nebo ilustrace Malé písmeno P ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.