Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Hvězda (Ostatní) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hvězda bezplatně ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Hvězda. Vektorová ilustrace Hvězda je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hvězda zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hvězda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hvězda ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 549 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: ensarija

Zaujal vás náš klipart Hvězda? Potom se podělte s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Hvězda patří do kategorie Obrázky, kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hnědá medúza ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart ACAB ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Požární tlačítko zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, klipart, svg, Hvězda, download, vektor, vektorový obrázek, obrázek, cliparts, ilustrace, Hvězda, ke stáhnutí, grafika, zdarma, Ostatní

Doporučené použití klipartu: prospekty, koláž, plakáty, openOffice, webové stránky, profilovka, textové dokumenty, etikety, dokumenty, časopis, deníček, avatar, seminární práce, diář, Pinterest, referáty, brožury

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Banjo zdarma, obrázek, klipart 3D smajlík ke stažení nebo klipart Plavkyně ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.