Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Hvězda (Ostatní) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hvězda ke stažení zadarmo

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Hvězda. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Hvězda nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Hvězda? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hvězda zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hvězda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hvězda ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 549 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: ensarija

Tento obrázek s názvem (Hvězda) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

Obrázek Hvězda se nachází v sekci Ilustrační kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Meč ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Špatně ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Krmítko pro ptáky ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Ostatní, grafika, ke stáhnutí, Hvězda, svg, klipart, kliparty, ilustrace, ke stažení, cliparts, free, vektor, ilustrační obrázek, Hvězda

Doporučené použití klipartu: inkscape, Pinterest, referáty, wordpress, diplomová práce, web, magazín, avatar, Zoner Callisto, PowerPoint, etikety, dokumenty, vizitky, deníček, Adobe Illustrator, fotografie, vstupenky

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Aerobik ke stažení, obrázek, klipart 3D smajlík ke stažení nebo vektorový obrázek Úschova zavazadel ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.