Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hvězda, Ostatní pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hvězda zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Hvězda. Obrázek Hvězda je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Hvězda lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hvězda zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Hvězda ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hvězda ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 549 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ensarija

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hvězda se nachází v sekci Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zamilovaní sloni ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Keňa zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Narozeniny číslo 8 ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, cliparts, vektorový obrázek, obrázek, download, kliparty, ke stáhnutí, Hvězda, ke stažení, klipart, Hvězda, zdarma, svg, Ostatní, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, plakáty, referáty, Twitter, prezentace, profil, dokumenty, openOffice, inkscape, blog, word, dokument, webové stránky, plakát, PowerPoint, škola

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Rychlovlak ke stáhnutí, ilustrace Červené nůžky zdarma nebo vektor Zombie ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.