Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Tuk-tuk, Doprava nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tuk-tuk zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Tuk-tuk. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Tuk-tuk nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tuk-tuk zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Tuk-tuk ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tuk-tuk ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1373
1280x1099
800x687
500x429
160x137

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 59 291 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Tuk-tuk je v sekci Obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hroch ke stažení Podívejte se i na ilustrace BASH ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Dráček zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, ke stažení, free, vektor, obrázek, Tuk-tuk, download, ilustrace, Doprava, vektorový obrázek, grafika, zdarma, cliparts, kliparty

Doporučené použití klipartu: fotokniha, webové stránky, web, avatar, Twitter, corelDraw, blog, seminární práce, Instagram, openOffice, škola, kalendář, články, časopis, dokument, inkscape

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Požárník ke stažení, vektor Zlaté J ke stáhnutí nebo obrázek Kytička zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.