Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Tuk-tuk, Doprava nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tuk-tuk zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Tuk-tuk. Klipart Tuk-tuk je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tuk-tuk zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Tuk-tuk ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tuk-tuk ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1373
1280x1099
800x687
500x429
160x137

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 59 291 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Tuk-tuk patří do sekce Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Arizona zdarma Podívejte se i na vektor Durian ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Papuchalk ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, svg, zdarma, klipart, Tuk-tuk, free, Doprava, download, vektorový obrázek, ke stažení, cliparts, ke stáhnutí, Tuk-tuk, ilustrační obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: referáty, dokument, Adobe Illustrator , plakáty, office, textové dokumenty, Pinterest, PowerPoint, seminární práce, blog, fotokniha, škola, články, plakát, časopis, dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Stoeurovka zdarma, obrázek Horká čokoláda ke stažení nebo klipart Kakadu ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.