Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Škoda Fabia, Auta nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Škoda Fabia zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Škoda Fabia. Kreslená ilustrace Škoda Fabia je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škoda Fabia zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Škoda Fabia ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škoda Fabia ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x570
1280x456
800x285
500x178
160x57

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 187 051 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ryanlerch

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Škoda Fabia je v kategorii Ilustrační kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Malé písmeno B zdarma Podívejte se i na ilustrace Labyrint ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Babočka kopřivová ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektorový obrázek, free, vektor, klipart, Auta, grafika, Škoda Fabia, ilustrace, Škoda Fabia, ke stáhnutí, obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, download

Doporučené použití klipartu: blog, prezentace, plakáty, profil, textové dokumenty, avatar, corelDraw, dokument, Instagram, fotokniha, Facebook, seminární práce, referáty, plakát, profilovka, Twitter

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Zelí zdarma, vektor Strašidelné vajíčko ke stažení nebo obrázek Sluneční brýle ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.