Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Škoda Fabia (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Škoda Fabia zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Škoda Fabia. Vektorový obrázek Škoda Fabia je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škoda Fabia zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Škoda Fabia ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škoda Fabia ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x570
1280x456
800x285
500x178
160x57

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 187 051 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: ryanlerch

Zaujal vás náš klipart Škoda Fabia? Potom se podělte s jinými lidmi prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Klipart Škoda Fabia je v kategorii Vektorové obrázky auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Drozd šedohlavý ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mandelík hajní ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Karty kára zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrace, Škoda Fabia, ke stažení, ilustrační obrázek, obrázek, zdarma, vektor, ke stáhnutí, kliparty, Škoda Fabia, grafika, svg, download, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: diář, avatar, wordpress, škola, fotokniha, časopis, dokumenty, Instagram, dokument, inkscape, web, webové stránky, PowerPoint, blog, pozvánky, openOffice

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Zloděj zdarma, vektorový klipart Dívka ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Lachtan ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.