Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Atomový výbuch, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Atomový výbuch zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Atomový výbuch. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Atomový výbuch nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Atomový výbuch zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Atomový výbuch ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Atomový výbuch ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1493
1280x1194
800x746
500x466
160x149

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 937 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: kg

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Atomový výbuch je v sekci Vektorové obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Činčila ke stažení Podívejte se i na obrázek Slepá spravedlnost ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Červivé jablko zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, klipart, ke stáhnutí, Atomový výbuch, Atomový výbuch, ilustrace, kliparty, vektor, cliparts, ke stažení, obrázek, svg, zdarma

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, články, avatar, profil, pozvánky, fotokniha, webové stránky, seminární práce, kalendář, plakát, profilovka, škola, word, corelDraw, Pinterest, Instagram

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek VW Scirocco ke stažení, klipart Dětská lokomotiva ke stáhnutí nebo ilustrace Karafiát zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.