Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Atomový výbuch, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Atomový výbuch zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Atomový výbuch. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Atomový výbuch nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Atomový výbuch zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Atomový výbuch ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Atomový výbuch ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1493
1280x1194
800x746
500x466
160x149

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 937 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: kg

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Atomový výbuch se nachází v sekci Obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Černý pěšec ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Delfín zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Narozeniny číslo 7 ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, klipart, grafika, Ostatní, download, ke stažení, Atomový výbuch, zdarma, Atomový výbuch, vektor, ilustrace, svg, obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, fotokniha, památník, články, referáty, Facebook, inkscape, plakáty, dokument, web, textové dokumenty, kalendář, Pinterest, office, plakát, corelDraw

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Šípky ke stáhnutí, ilustrace Detektor kouře zdarma nebo vektor Fialové vajíčko ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.