Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Školní penál (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Školní penál zdarma ke stažení

Školní penál je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Školní penál je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Školní penál zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Školní penál ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Školní penál ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1499
1280x1199
800x749
500x468
160x150

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 123 856 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Školní penál sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Školní penál patří do kategorie Obrázky, kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Dívka na pláži ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Velikonoční králík ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Vločka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, svg, ke stáhnutí, klipart, ke stažení, grafika, ilustrační obrázek, download, cliparts, vektor, obrázek, Nástroje, free, vektorový obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: prezentace, škola, openOffice, wordpress, Facebook, textové dokumenty, Twitter, Instagram, Adobe Illustrator, časopis, video, avatar, fotokniha, pozvánky, webové stránky, dokument

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Motorka zdarma, ilustrace Žralok hedvábný ke stáhnutí nebo klipart Růžové srdce ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.