Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Školní penál, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Školní penál zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Školní penál. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Školní penál. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Náš tip. Použijte obrázek Školní penál v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Školní penál zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Školní penál ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Školní penál ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1499
1280x1199
800x749
500x468
160x150

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 123 856 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Školní penál patří do sekce Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Itálie zdarma Podívejte se i na klipart Adventní svícen ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek OGG soubor ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, grafika, vektorový obrázek, kliparty, ke stáhnutí, svg, vektor, ilustrační obrázek, ilustrace, free, Školní penál, ke stažení, Nástroje, download, klipart

Doporučené použití klipartu: openOffice, referáty, památník, profil, seminární práce, Twitter, word, webové stránky, Instagram, Adobe Illustrator , corelDraw, plakáty, pozvánky, profilovka, avatar, plakát

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Pizza zdarma, ilustrace Půlnoc ke stažení nebo vektor Mraveneček ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.