Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Pákový ovladač (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pákový ovladač zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Pákový ovladač. Klipart Pákový ovladač je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pákový ovladač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Pákový ovladač ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pákový ovladač ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 499 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: repaclip

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Pákový ovladač s přáteli a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový obrázek Pákový ovladač se nachází v kategorii Kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor 1 euro cent ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Družice zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Toolbox ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, grafika, ilustrační obrázek, Pákový ovladač, ke stáhnutí, cliparts, download, free, ke stažení, Přístroje, vektorový obrázek, zdarma, ilustrace, svg, kliparty

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, diář, corelDraw, eshop, články, wordpress, dokumenty, Twitter, Facebook, prezentace, profilovka, fotokniha, inkscape, referáty, seminární práce, word

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Sýkora uhelníček ke stáhnutí, obrázek, klipart Mrkev zdarma nebo vektorový klipart Malé písmeno I zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.