Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Pákový ovladač (Přístroje) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Pákový ovladač zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Pákový ovladač. Obrázek Pákový ovladač je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pákový ovladač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pákový ovladač ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pákový ovladač ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 499 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: repaclip

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Pákový ovladač s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek Pákový ovladač se nachází v kategorii Kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Čajový sáček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mexiko zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Minerály ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, ilustrační obrázek, Pákový ovladač, cliparts, ke stáhnutí, klipart, ke stažení, zdarma, vektorový obrázek, svg, Přístroje, vektor, Pákový ovladač, free

Doporučené použití klipartu: web, brožury, blog, etikety, Zoner Callisto, avatar, webové stránky, letáky, katalog, dokument, vizitky, prospekty, wordpress, plakát, eshop, PowerPoint, fotografie

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Laborantka ke stáhnutí, ilustrace Světlemodrá stuha zdarma nebo vektorový klipart Hasič zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.