Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zelený donut (Jídlo) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelený donut zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Zelený donut. Vektorová ilustrace Zelený donut je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Zamlouvá se vám obrázek Zelený donut? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený donut zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Zelený donut ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený donut ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x814
1280x651
800x407
500x254
160x81

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 324 280 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: ohbjoern

Obrázek, klipart pojmenovaný Zelený donut můžete sdílet se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Zelený donut se nachází v sekci Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart ASP ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šedý sporťák zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Americké srdce ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, download, svg, Zelený donut, kliparty, Zelený donut, zdarma, ilustrace, vektorový obrázek, ke stáhnutí, obrázek, vektor, grafika, cliparts, free

Doporučené použití klipartu: články, inkscape, Pinterest, office, referáty, Instagram, PowerPoint, dokumenty, video, web, profil, wordpress, openOffice, časopis, webové stránky, profilovka

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek 7Z ke stáhnutí, obrázek Růžový dárek zdarma nebo vektor Web kamera zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.