Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zelený donut (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelený donut zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Zelený donut. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Zelený donut. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený donut zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Zelený donut ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený donut ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x814
1280x651
800x407
500x254
160x81

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 324 280 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: ohbjoern

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Zelený donut se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Zelený donut se nachází v sekci Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Prase ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Scarlett Johansson ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Modrá sešívačka ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, ilustrační obrázek, Zelený donut, vektorový obrázek, klipart, Zelený donut, download, ilustrace, ke stáhnutí, grafika, vektor, zdarma, kliparty, svg

Doporučené použití klipartu: plakáty, word, textové dokumenty, etikety, web, Twitter, webové stránky, dokument, seminární práce, Pinterest, prezentace, blog, fotokniha, office, video, časopis

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Akvarijní rybka ke stažení, vektorový obrázek Polibek ke stažení nebo vektorový obrázek Rudá hvězda ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty najdete také tam.