Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Žlutý meloun, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žlutý meloun zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Žlutý meloun. Stahujte klipart Žlutý meloun v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutý meloun zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Žlutý meloun ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutý meloun ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1569
1280x1255
800x785
500x490
160x157

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 67 603 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Žlutý meloun se nachází v sekci Vektorové kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Policajt ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Fialový autobus zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Rebarbora ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Žlutý meloun, free, zdarma, klipart, cliparts, ilustrace, grafika, svg, obrázek, kliparty, ke stáhnutí, vektorový obrázek, vektor, ke stažení, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, Pinterest, kalendář, avatar, office, seminární práce, fotokniha, prezentace, PowerPoint, profilovka, časopis, referáty, dokument, články, památník, Instagram

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Dárky pod stromkem ke stáhnutí, obrázek 1 Euro zdarma nebo klipart Hrozen ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.