Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Žlutý meloun (Zelenina) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žlutý meloun zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Žlutý meloun. Obrázek Žlutý meloun je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutý meloun zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Žlutý meloun ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutý meloun ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1569
1280x1255
800x785
500x490
160x157

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 67 603 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: gnokii

Tento obrázek s názvem (Žlutý meloun) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart Žlutý meloun je v kategorii Vektorové obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Gerald Ford ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Golfistka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Houba ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Zelenina, obrázek, ilustrace, free, Žlutý meloun, vektor, download, cliparts, vektorový obrázek, grafika, Žlutý meloun, ilustrační obrázek, kliparty, klipart

Doporučené použití klipartu: corelDraw, dokumenty, openOffice, časopis, Pinterest, etikety, video, profil, plakát, plakáty, pozvánky, PowerPoint, škola, fotokniha, webové stránky, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart James Coburn ke stáhnutí, vektorový klipart Molekula kofeinu zdarma nebo obrázek, klipart Děda zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.