Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Čtenářka (Ženy) do dokumentů, památníků, fotoknih zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čtenářka k bezplatnému stažení

Čtenářka je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorový obrázek Čtenářka je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Zamlouvá se vám obrázek Čtenářka? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čtenářka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Čtenářka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čtenářka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1270x1600
1015x1280
800x1008
396x500
126x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 165 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Gerald_G

Sdílejte klipart nazvaný Čtenářka s přáteli a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový obrázek Čtenářka se nachází v sekci Ilustrační kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Čokoládové bonbóny ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tamarind zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Phragmipedium ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, kliparty, Čtenářka, klipart, grafika, ilustrace, obrázek, svg, Čtenářka, ilustrační obrázek, download, cliparts, ke stažení, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: letáky, tiskoviny, wordpress, eshop, etikety, vizitky, web, bakalářská práce, inkscape, word, vstupenky, oznámení, office, webové stránky, deníček, Adobe Illustrator, blog

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Vánoční bota ke stáhnutí, ilustrace Bobr ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Červené V zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.