Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Čtenářka (Ženy) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čtenářka zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Čtenářka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Čtenářka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čtenářka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Čtenářka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čtenářka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1270x1600
1015x1280
800x1008
396x500
126x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 38 165 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Gerald_G

Obrázek, klipart pojmenovaný Čtenářka můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový obrázek Čtenářka se nachází v kategorii Obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Fidget spinner ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart REG ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Betlémská hvězda zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrační obrázek, ilustrace, grafika, Čtenářka, Čtenářka, ke stažení, zdarma, free, cliparts, obrázek, klipart, download, kliparty, Ženy

Doporučené použití klipartu: památník, škola, corelDraw, word, články, Twitter, profil, webové stránky, kalendář, etikety, video, referáty, seminární práce, plakát, dokument, PowerPoint

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Kovařík zdarma, obrázek Pentelka ke stáhnutí nebo vektor 5 euro centů ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.