Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dárková krabice, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dárková krabice zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dárková krabice. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Dárková krabice? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárková krabice zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dárková krabice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárková krabice ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1416
1280x1133
800x708
500x443
160x142

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 36 218 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dárková krabice je v sekci Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Slunéčko osmnáctitečné ke stažení Podívejte se i na ilustrace Bubble tea ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Dodávka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, cliparts, ilustrace, zdarma, obrázek, ke stažení, free, grafika, svg, kliparty, Vánoce, Dárková krabice, ilustrační obrázek, Dárková krabice, vektor

Doporučené použití klipartu: profil, prezentace, seminární práce, plakáty, Instagram, profilovka, Twitter, Pinterest, památník, office, openOffice, dokument, dokumenty, web, škola, avatar

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Lektvar ke stažení, vektor Plazmová televize ke stáhnutí nebo obrázek Sýkora koňadra zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.