Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dárková krabice, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dárková krabice zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dárková krabice. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Dárková krabice? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárková krabice zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dárková krabice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárková krabice ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1416
1280x1133
800x708
500x443
160x142

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 36 218 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dárková krabice patří do sekce Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Bruneje zdarma Podívejte se i na vektor Jack Russell teriér ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Anemometr ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stažení, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Dárková krabice, ilustrace, Dárková krabice, grafika, zdarma, Vánoce, svg, vektor, download, kliparty, obrázek

Doporučené použití klipartu: články, dokument, prezentace, web, pozvánky, webové stránky, kalendář, plakáty, profilovka, plakát, referáty, office, dokumenty, Facebook, škola, Adobe Illustrator

Mezi hezké kresby patří i vektor Mapa Bahrajnu zdarma, obrázek Rychlovlak ke stažení nebo klipart Sigmund Freud ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.