Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Narozeninové číslo 5 (Symboly) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Narozeninové číslo 5 k bezplatnému stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Narozeninové číslo 5. Vektorový obrázek Narozeninové číslo 5 jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narozeninové číslo 5 zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Narozeninové číslo 5 ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narozeninové číslo 5 ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1022x1600
817x1280
511x800
319x500
102x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 487 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Narozeninové číslo 5 s přáteli a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Vektorový obrázek Narozeninové číslo 5 patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Květ na stromě ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pravěká bojovnice zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Maorský dům ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, zdarma, ke stáhnutí, download, Narozeninové číslo 5, ilustrační obrázek, Narozeninové číslo 5, free, klipart, ilustrace, ke stažení, grafika, Symboly, vektor

Doporučené použití klipartu: tiskoviny, openOffice, profil, prezentace, corelDraw, památník, vstupenky, letáky, plakáty, oznámení, wordpress, blog, web, brožury, word, referáty, katalog

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Zábavní pyrotechnika ke stáhnutí, obrázek Anime dívka ke stažení nebo obrázek Donuty zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.