Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Vánoční dekorace (Vánoce) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Vánoční dekorace k bezplatnému stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Vánoční dekorace. Vektorový obrázek Vánoční dekorace jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční dekorace zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoční dekorace ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční dekorace ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 54 393 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: uwesch

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Vánoční dekorace s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový obrázek Vánoční dekorace patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek LGBT osoba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fialová kraslice zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Jeřáb ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, grafika, Vánoční dekorace, free, zdarma, ke stažení, klipart, ilustrace, cliparts, ke stáhnutí, Vánoce, Vánoční dekorace, kliparty, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: katalog, prezentace, web, plakáty, wordpress, seminární práce, prospekty, letáky, deníček, word, textové dokumenty, fotografie, diář, brožury, vstupenky, Twitter, Adobe Illustrator

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Maminka ke stáhnutí, vektor TAR ke stáhnutí nebo obrázek Dáma s účesem z 30. let zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.