Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční dekorace, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční dekorace zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Vánoční dekorace. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční dekorace zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoční dekorace ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční dekorace ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 54 393 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: uwesch

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vánoční dekorace patří do sekce Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Chlebovník zdarma Podívejte se i na vektor Gerald Ford ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Havíř ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Vánoce, klipart, ke stáhnutí, cliparts, svg, kliparty, download, vektorový obrázek, ke stažení, vektor, ilustrační obrázek, free, zdarma, obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, referáty, Facebook, fotokniha, dokument, PowerPoint, webové stránky, prezentace, Twitter, Adobe Illustrator , word, plakáty, inkscape, profil, blog, památník

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Webkamera zdarma, obrázek Petriho miska ke stažení nebo klipart Smajlík se slzou ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.