Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční dekorace, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční dekorace zdarma ke stažení

Vánoční dekorace je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Vánoční dekorace stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Vánoční dekorace lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční dekorace zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoční dekorace ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční dekorace ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 54 393 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: uwesch

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Vánoční dekorace patří do sekce Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Korzet zdarma Podívejte se i na klipart Krysa ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Medvídek koala ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, klipart, grafika, zdarma, free, Vánoční dekorace, ke stažení, download, cliparts, vektor, obrázek, Vánoce, ilustrace

Doporučené použití klipartu: seminární práce, profil, blog, word, pozvánky, časopis, plakáty, fotokniha, referáty, články, office, avatar, Instagram, škola, plakát, web

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Dáma z historického módního magazínu zdarma, ilustrace Digitální znak Y ke stažení nebo vektor Slon ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.