Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Vánoční dekorace (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční dekorace zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Vánoční dekorace. Vektorový obrázek Vánoční dekorace je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Co říkáte na grafiku pojmenovanou Vánoční dekorace? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční dekorace zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vánoční dekorace ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční dekorace ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 54 393 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: uwesch

Sdílejte klipart nazvaný Vánoční dekorace s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Obrázek Vánoční dekorace patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek MP3 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žehlička zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Oranžový motýl ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrace, free, ilustrační obrázek, Vánoce, download, obrázek, Vánoční dekorace, vektor, ke stažení, ke stáhnutí, zdarma, cliparts, Vánoční dekorace, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, pozvánky, profilovka, časopis, web, openOffice, diář, dokument, PowerPoint, dokumenty, video, etikety, blog, památník, Adobe Illustrator, články

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Srdce ke stáhnutí, vektor Plameňák zdarma nebo obrázek Brouk roháč zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.