Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Traktor, Doprava do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Traktor zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Traktor. Kreslená ilustrace Traktor je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Traktor lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Traktor zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Traktor ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Traktor ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1060
1280x848
800x530
500x331
160x106

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 475 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cyberscooty

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Traktor se nachází v sekci Ilustrační kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Červené N ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Pryšec nádherný zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Sněhové vločky ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, obrázek, klipart, svg, Traktor, Traktor, kliparty, vektorový obrázek, grafika, ilustrační obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, download, Doprava, vektor

Doporučené použití klipartu: office, openOffice, fotokniha, Adobe Illustrator , plakát, škola, památník, plakáty, Pinterest, kalendář, dokumenty, dokument, časopis, word, blog, profil

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Gramofonová deska ke stáhnutí, ilustrace Pastinák zdarma nebo vektor Smeták ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.