Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Traktor (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Traktor zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Traktor. Klipart Traktor je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Traktor v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Traktor zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Traktor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Traktor ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1060
1280x848
800x530
500x331
160x106

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 38 475 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: cyberscooty

Obrázek, klipart pojmenovaný Traktor můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Traktor se nachází v sekci Ilustrační kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Televize ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ruce ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Land Cruiser zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, grafika, free, kliparty, svg, vektor, ilustrace, ke stáhnutí, zdarma, vektorový obrázek, Traktor, Doprava, cliparts, ke stažení, download

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, Twitter, plakát, office, profil, seminární práce, plakáty, wordpress, pozvánky, openOffice, etikety, video, inkscape, Adobe Illustrator, eshop, Pinterest

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart ACE zdarma, vektorový obrázek Zamilované labutě ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Zlaté číslo 0 ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.