Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Traktor (Doprava) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Traktor stahujte zadarmo

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Traktor. Pakliže si chcete obrázek Traktor stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Traktor lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Traktor zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Traktor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Traktor ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1060
1280x848
800x530
500x331
160x106

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 475 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: cyberscooty

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Traktor s blízkými na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

Klipart Traktor patří do kategorie Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Modrá srdíčka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart VW brouk ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Gloster gladiator ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrační obrázek, zdarma, grafika, download, free, ke stažení, Traktor, vektor, vektorový obrázek, obrázek, Traktor, kliparty, ilustrace, svg

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, referáty, eshop, Twitter, avatar, kalendář, webové stránky, plakát, word, diplomová práce, koláž, prezentace, Adobe Illustrator, office, etikety, Instagram, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i vektor Dezert ke stažení, ilustrace Kobylka ke stažení nebo klipart Digitální číslo 7 ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.