Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Nádherné květiny (Květiny) zdarma

Obrázek, klipart Nádherné květiny zdarma

Nádherné květiny je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Nádherné květiny stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nádherné květiny zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Nádherné květiny ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nádherné květiny ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 340 326 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Almeidah

Sdílejte obrázek, klipart Nádherné květiny s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Klipart Nádherné květiny patří do kategorie Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Lachtan ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dům hrůzy zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Červené hrozny ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, Nádherné květiny, klipart, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, zdarma, grafika, vektor, download, vektorový obrázek, ilustrace, free, ke stažení, Nádherné květiny

Doporučené použití klipartu: vstupenky, prezentace, openOffice, web, fotografie, wordpress, Adobe Illustrator, office, profilovka, Zoner Callisto, manuály, etikety, referáty, plakát, diář, magazín, seminární práce

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Zlatý dolar ke stáhnutí, ilustrace Kompas ke stažení nebo klipart Paragraf zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.