Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Nádherné květiny (Květiny) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Nádherné květiny k bezplatnému stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Nádherné květiny. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Nádherné květiny. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nádherné květiny zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Nádherné květiny ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nádherné květiny ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 340 326 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Almeidah

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Nádherné květiny s přáteli a kamarády na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

Vektorový obrázek Nádherné květiny je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Informace ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Stará bába zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Zelená kraslice ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Nádherné květiny, free, kliparty, vektorový obrázek, klipart, ke stáhnutí, Květiny, zdarma, cliparts, download, svg, Nádherné květiny, ke stažení, ilustrace

Doporučené použití klipartu: škola, fotokniha, diář, letáky, časopis, kalendář, dokumenty, památník, avatar, dokument, Twitter, plakát, katalog, Pinterest, web, diplomová práce, inkscape

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Digitální znak O ke stáhnutí, ilustrace Kompas ke stažení nebo vektor Modrý drahokam zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.