Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Nota, Hudba nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Nota zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Nota. Klipart Nota je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nota zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Nota ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nota ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1520
1280x1216
800x760
500x475
160x152

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 527 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: xxl

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Nota je v kategorii Kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zákaz zbraní zdarma Podívejte se i na obrázek Bezpečnostní kamera ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Tank ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, kliparty, ilustrace, zdarma, Nota, vektorový obrázek, free, Hudba, download, ilustrační obrázek, obrázek, cliparts, ke stáhnutí, ke stažení, vektor

Doporučené použití klipartu: Instagram, PowerPoint, články, referáty, dokument, word, plakáty, profilovka, office, plakát, seminární práce, profil, avatar, Facebook, inkscape, pozvánky

Mezi hezké kresby patří i obrázek Kostel zdarma, klipart Červený pták ke stažení nebo ilustrace Dýně ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.