Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Telefon, Přístroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Telefon zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Telefon. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Telefon ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Telefon v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Telefon zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Telefon ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Telefon ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1215
1280x972
800x608
500x380
160x122

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 099 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Benjamin Woodruff / pipeep

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Telefon je v kategorii Ilustrační obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Bill Clinton zdarma Podívejte se i na ilustrace Modré srdce ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Rubínový šperk ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, svg, Telefon, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrace, obrázek, vektorový obrázek, Přístroje, kliparty, ilustrační obrázek, free, zdarma, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: prezentace, Adobe Illustrator , památník, kalendář, PowerPoint, web, Instagram, blog, webové stránky, profilovka, textové dokumenty, openOffice, profil, dokument, Twitter, seminární práce

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Digitální znak R zdarma, vektor Země ke stažení nebo obrázek Modročerná stuha ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.