Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Telefon (Přístroje) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Telefon ke stažení zdarma

Zajímavý obrázek s názvem Telefon. Stahujte soubor Telefon ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Telefon zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Telefon ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Telefon ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1215
1280x972
800x608
500x380
160x122

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 37 099 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Benjamin Woodruff / pipeep

Zaujal vás náš klipart Telefon? Potom se podělte s dalšími lidmi na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Obrázek Telefon je v kategorii Vektorové obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Smajlík lízátko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kovárna ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Jaderná elektrárna zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Telefon, obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, grafika, cliparts, svg, klipart, Telefon, zdarma, ke stažení, free, vektorový obrázek, download

Doporučené použití klipartu: video, Instagram, avatar, webové stránky, word, magazín, tiskoviny, vstupenky, deníček, blog, eshop, web, články, koláž, škola, bakalářská práce, PowerPoint

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Blesky zdarma, vektorový obrázek Zapalovač ke stažení nebo obrázek, klipart Zákaz vstupu ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.