Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Telefon, Přístroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Telefon zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Telefon. Stahujte klipart Telefon v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Telefon? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Telefon zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Telefon ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Telefon ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1215
1280x972
800x608
500x380
160x122

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 099 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Benjamin Woodruff / pipeep

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Telefon se nachází v sekci Obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Noemova archa ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Bílý střelec zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Tryskáč ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrace, obrázek, free, vektorový obrázek, ke stáhnutí, download, kliparty, ilustrační obrázek, Telefon, cliparts, klipart, vektor, zdarma, Přístroje

Doporučené použití klipartu: škola, web, profilovka, blog, openOffice, časopis, textové dokumenty, památník, dokument, avatar, profil, webové stránky, inkscape, články, word, pozvánky

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Mapa Nigeru ke stáhnutí, obrázek Stavitelný klíč zdarma nebo klipart Sněženka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.