Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Učitelka (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Učitelka zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Učitelka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Učitelka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Náš tip. Použijte obrázek Učitelka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Učitelka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Učitelka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Učitelka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1230
1280x984
800x615
500x384
160x123

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 25 716 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Galion Public Library

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Učitelka s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Učitelka patří do sekce Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Slon ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Námořnické srdce ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Piáno ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, svg, vektor, vektorový obrázek, zdarma, ke stažení, obrázek, Učitelka, klipart, Ženy, ke stáhnutí, download, Učitelka, ilustrační obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: eshop, video, plakát, plakáty, avatar, seminární práce, diář, web, pozvánky, Adobe Illustrator, Twitter, etikety, časopis, webové stránky, dokument, profilovka

Mezi hezké kresby patří i klipart Kapr ke stažení, vektor Valentýnské přání ke stažení nebo obrázek Washington ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.