Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Husa (Ptáci) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Husa zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Husa. Pakliže si chcete obrázek Husa stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Husa? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Husa zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Husa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Husa ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1091x1600
873x1280
546x800
341x500
109x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 80 050 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku:

Tento obrázek s názvem (Husa) můžete sdílet se známými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Husa je v kategorii Obrázky, kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Johnny Cash ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bonbon ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Limenitis trivena ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, Ptáci, download, grafika, Husa, klipart, ke stáhnutí, obrázek, kliparty, ke stažení, vektor, cliparts

Doporučené použití klipartu: škola, Adobe Illustrator, openOffice, wordpress, fotokniha, web, Pinterest, články, webové stránky, textové dokumenty, Twitter, plakáty, dokumenty, word, Facebook, diář

Mezi hezké kresby patří i vektor Brouk roháč ke stažení, ilustrace Dortíček ke stažení nebo klipart Jupiter ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.