Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Husa (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Husa ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Husa. Klipart Husa je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Husa zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Husa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Husa ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1091x1600
873x1280
546x800
341x500
109x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 80 050 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku:

Zaujal vás náš klipart Husa? Potom se podělte s blízkými prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Klipart Husa patří do sekce Vektorové kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Bonboniéra ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tchaj-wan ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Učitelka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Husa, download, grafika, klipart, Ptáci, svg, vektor, kliparty, obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Husa, free, zdarma

Doporučené použití klipartu: dokument, blog, památník, fotokniha, webové stránky, tiskoviny, oznámení, koláž, brožury, kalendář, inkscape, corelDraw, openOffice, Twitter, seminární práce, fotografie, Zoner Callisto

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Dvouseteurovka zdarma, vektor Stalin ke stáhnutí nebo obrázek Zlatá rybka ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.