Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Husa (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Husa zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Husa. Stahujte klipart Husa v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Husa v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Husa zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Husa ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Husa ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1091x1600
873x1280
546x800
341x500
109x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 80 050 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku:

Sdílejte klipart nazvaný Husa se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový klipart Husa je v kategorii Obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Čokoládový dort ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zombík zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Hitler ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stáhnutí, klipart, free, vektor, download, Ptáci, cliparts, ilustrace, kliparty, ke stažení, svg, obrázek, ilustrační obrázek, Husa

Doporučené použití klipartu: openOffice, Instagram, seminární práce, kalendář, web, plakát, webové stránky, památník, Pinterest, pozvánky, Twitter, etikety, fotokniha, referáty, corelDraw, video

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Špachtle ke stáhnutí, obrázek Sportovní auto zdarma nebo vektor Uplakánek zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.