Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Husa, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Husa zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Husa. Kreslená ilustrace Husa je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Husa zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Husa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Husa ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1091x1600
873x1280
546x800
341x500
109x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 80 050 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Husa je v sekci Kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Merry Christmas ke stažení Podívejte se i na ilustrace Krabice s dárkem ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Červená paprika zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Husa, ilustrační obrázek, kliparty, grafika, Husa, ke stažení, svg, klipart, obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, free, ilustrace, Ptáci, download

Doporučené použití klipartu: články, kalendář, pozvánky, plakáty, word, Pinterest, referáty, památník, plakát, blog, Twitter, web, PowerPoint, Instagram, Adobe Illustrator , fotokniha

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Pozoun ke stažení, vektor Cereálie ke stáhnutí nebo obrázek Kuřák zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.