Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Husa, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Husa zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Husa. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Husa nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Husa zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Husa ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Husa ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1091x1600
873x1280
546x800
341x500
109x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 80 050 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Husa je v kategorii Ilustrační obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Fidel Castro ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Zlomené srdce zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Digitální znak H ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektorový obrázek, obrázek, vektor, Husa, zdarma, Ptáci, svg, grafika, download, cliparts, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ke stažení, klipart

Doporučené použití klipartu: word, profil, openOffice, škola, corelDraw, Twitter, plakát, seminární práce, Pinterest, Instagram, textové dokumenty, office, Facebook, Adobe Illustrator , referáty, inkscape

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Cesmína ke stáhnutí, klipart Kytara zdarma nebo ilustrace Otakárek fenyklový ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.