Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Husa (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Husa zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Husa. Stahujte klipart Husa v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Husa lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Husa zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Husa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Husa ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1091x1600
873x1280
546x800
341x500
109x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 80 050 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku:

Potěší nás, pokud budete tento klipart Husa sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Obrázek Husa patří do kategorie Obrázky, kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Šťastné Vánoce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Santova čapka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Kolumbie zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, klipart, Ptáci, Husa, obrázek, svg, download, cliparts, ke stáhnutí, zdarma, free, grafika, Husa, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, škola, dokumenty, památník, prezentace, diář, profil, plakáty, word, dokument, Facebook, eshop, referáty, inkscape, pozvánky, web

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Kudla zdarma, ilustrace Bicí ke stáhnutí nebo klipart Austrálie ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.