Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Isaac Newton, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Isaac Newton zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Isaac Newton. Kreslená ilustrace Isaac Newton je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Isaac Newton zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Isaac Newton ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Isaac Newton ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1555x1600
1244x1280
778x800
486x500
155x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 480 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Isaac Newton je v kategorii Kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pečený krocan ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Čarodějky zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Mikrotužka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, klipart, ke stáhnutí, Isaac Newton, ilustrační obrázek, download, kliparty, ilustrace, svg, zdarma, vektor, vektorový obrázek, Osobnosti, obrázek, free

Doporučené použití klipartu: dokumenty, referáty, Twitter, fotokniha, webové stránky, PowerPoint, památník, články, kalendář, pozvánky, škola, inkscape, Pinterest, word, dokument, profilovka

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Digitální znak 7 ke stáhnutí, vektor Špachtle zdarma nebo obrázek Dvoueuro ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.