Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Čínský Nový rok (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čínský Nový rok zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Čínský Nový rok. Pakliže si chcete obrázek Čínský Nový rok stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Čínský Nový rok v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čínský Nový rok zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Čínský Nový rok ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čínský Nový rok ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x530
1280x424
800x265
500x166
160x53

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 46 568 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: jhnri4

Obrázek, klipart pojmenovaný Čínský Nový rok můžete sdílet se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Čínský Nový rok je v kategorii Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Kytka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak 7 ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Kapradí zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, klipart, vektorový obrázek, kliparty, Čínský Nový rok, vektor, svg, download, cliparts, free, Vánoce, Čínský Nový rok, zdarma

Doporučené použití klipartu: web, webové stránky, word, video, dokument, office, články, kalendář, profil, plakát, diář, corelDraw, eshop, plakáty, inkscape, referáty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Vánoční svíčky zdarma, obrázek Hamburger ke stáhnutí nebo vektor Jmelí ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Jste zamilovaní? Pokud je odpověď kladná, pošlete svému miláčkovi zamilovanou SMS. SMS pro kluka nebo SMS pro holku jsou zdarma.