Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Čínský Nový rok, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čínský Nový rok zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Čínský Nový rok. Stahujte klipart Čínský Nový rok v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čínský Nový rok zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Čínský Nový rok ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čínský Nový rok ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x530
1280x424
800x265
500x166
160x53

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 46 568 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jhnri4

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Čínský Nový rok patří do sekce Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sterilovaná zelenina zdarma Podívejte se i na klipart APK ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Portugalsko ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, svg, free, ilustrace, ilustrační obrázek, zdarma, vektor, cliparts, klipart, kliparty, download, obrázek, Čínský Nový rok, Vánoce

Doporučené použití klipartu: profil, referáty, Pinterest, Adobe Illustrator , avatar, profilovka, škola, pozvánky, dokument, články, office, corelDraw, prezentace, blog, fotokniha, word

Mezi hezké kresby patří i klipart Znamení býk zdarma, ilustrace Šampaňské ke stažení nebo vektor Toulcovka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Jste zamilovaní? Pokud je odpověď kladná, pošlete svému miláčkovi zamilovanou SMS. SMS pro kluka nebo SMS pro holku jsou zdarma.