Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Čínský Nový rok, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čínský Nový rok zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Čínský Nový rok. Stahujte klipart Čínský Nový rok v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čínský Nový rok zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Čínský Nový rok ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čínský Nový rok ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x530
1280x424
800x265
500x166
160x53

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 46 568 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jhnri4

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Čínský Nový rok se nachází v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zákusek ke stažení Podívejte se i na vektor Peugeot ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Televizor zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, free, Vánoce, ke stáhnutí, ilustrace, kliparty, obrázek, cliparts, grafika, zdarma, svg, ke stažení, download, vektor, klipart

Doporučené použití klipartu: profil, Pinterest, blog, plakáty, dokumenty, avatar, Instagram, Facebook, webové stránky, profilovka, škola, Twitter, word, openOffice, prezentace, dokument

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Vánoční dárky ke stažení, obrázek Mapa Egypta ke stáhnutí nebo klipart Rambutan zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Jste zamilovaní? Pokud je odpověď kladná, pošlete svému miláčkovi zamilovanou SMS. SMS pro kluka nebo SMS pro holku jsou zdarma.