Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Drozd (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Drozd zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Drozd. Vektorový obrázek Drozd je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Náš tip. Použijte obrázek Drozd v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drozd zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Drozd ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drozd ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

942x1600
754x1280
471x800
294x500
94x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 65 074 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: pitr

Potěší nás, pokud budete tento klipart Drozd sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Klipart Drozd patří do kategorie Obrázky, kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace RPM ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Palma ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Brambory zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ptáci, vektorový obrázek, cliparts, free, svg, ilustrační obrázek, Drozd, ilustrace, grafika, vektor, obrázek, download, zdarma, Drozd, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: video, články, word, Twitter, openOffice, profil, časopis, textové dokumenty, web, corelDraw, Facebook, inkscape, avatar, wordpress, kalendář, office

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Mitsubishi zdarma, ilustrace Socha ke stáhnutí nebo klipart Vánoční hvězda ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.