Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Drozd (Ptáci) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Drozd stahujte zdarma

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Drozd. Vektorová ilustrace Drozd je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drozd zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Drozd ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drozd ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

942x1600
754x1280
471x800
294x500
94x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 65 074 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: pitr

Tento obrázek s názvem (Drozd) můžete sdílet se známými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Drozd se nachází v sekci Ilustrační kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Modrý smajlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Květinový dekor ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Brouček ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, vektorový obrázek, svg, kliparty, ke stažení, Drozd, ke stáhnutí, download, ilustrace, klipart, grafika, cliparts, Drozd, obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: word, manuály, logo, Facebook, katalog, prospekty, fotografie, prezentace, openOffice, textové dokumenty, plakát, PowerPoint, dokumenty, články, diář, brožury, diplomová práce

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Lišky ke stažení, vektor Kaštan ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Tank ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.