Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Drozd (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Drozd zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Drozd. Klipart Drozd je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drozd zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Drozd ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drozd ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

942x1600
754x1280
471x800
294x500
94x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 65 074 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: pitr

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Drozd s přáteli a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Drozd se nachází v kategorii Kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Směrová růžice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červené M ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Dívka v hidžábu ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stažení, vektor, kliparty, ilustrace, grafika, svg, klipart, Drozd, vektorový obrázek, cliparts, zdarma, ilustrační obrázek, free, Ptáci

Doporučené použití klipartu: dokument, textové dokumenty, Facebook, wordpress, plakáty, PowerPoint, dokumenty, etikety, Pinterest, Adobe Illustrator, blog, plakát, pozvánky, openOffice, word, referáty

Mezi hezké kresby patří i obrázek Tunisko ke stažení, obrázek, klipart Atomová elektrárna ke stažení nebo vektorový klipart Atom ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé kliparty najdete také tam.