Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červené B (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené B zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Červené B. Kreslená ilustrace Červené B je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené B zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Červené B ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené B ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1245x1600
995x1280
622x800
389x500
124x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 125 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný Červené B můžete sdílet s kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Červené B je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Srdce ze zipu ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Růžová květina ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Sršeň zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Červené B, download, grafika, ilustrace, cliparts, free, vektorový obrázek, ke stáhnutí, svg, ke stažení, zdarma, obrázek, Červené B, Symboly, kliparty

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Pinterest, články, plakáty, PowerPoint, Adobe Illustrator, etikety, dokumenty, avatar, corelDraw, Facebook, word, blog, inkscape, plakát, wordpress

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Afrika mapa zdarma, klipart Žena s nepovedeným účesem ke stáhnutí nebo ilustrace Družice ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.