Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Ananas v plechovce, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ananas v plechovce zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Ananas v plechovce. Vektorová ilustrace Ananas v plechovce je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ananas v plechovce zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ananas v plechovce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ananas v plechovce ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1069x1600
855x1280
534x800
334x500
107x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 170 554 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Ananas v plechovce se nachází v sekci Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Silueta ježibaby ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Větrný mlýn zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Modré zvonečky ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, obrázek, klipart, vektor, free, Ananas v plechovce, vektorový obrázek, svg, ilustrace, zdarma, Ananas v plechovce, download, kliparty, grafika, Jídlo

Doporučené použití klipartu: webové stránky, openOffice, časopis, památník, fotokniha, seminární práce, Pinterest, corelDraw, dokumenty, články, avatar, plakát, profil, PowerPoint, Instagram, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Pirátská vlajka ke stáhnutí, obrázek Lotos zdarma nebo klipart Jihoafrická republika ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.