Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Ananas v plechovce (Jídlo) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ananas v plechovce zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Ananas v plechovce. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Ananas v plechovce. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ananas v plechovce zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ananas v plechovce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ananas v plechovce ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1069x1600
855x1280
534x800
334x500
107x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 170 554 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: oksmith

Tento obrázek s názvem (Ananas v plechovce) můžete sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Obrázek Ananas v plechovce je v kategorii Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Červené J ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smajlík s rouškou ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Kuřecí noha ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, download, obrázek, cliparts, kliparty, ke stažení, klipart, free, svg, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, vektor, Ananas v plechovce, Ananas v plechovce, zdarma

Doporučené použití klipartu: plakát, Facebook, eshop, avatar, corelDraw, profilovka, webové stránky, inkscape, Adobe Illustrator, Instagram, video, openOffice, Twitter, seminární práce, blog, plakáty

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Austrálie ke stažení, obrázek Kropenatá vajíčka ke stažení nebo vektor Benin ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.