Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Mnich, Muži nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mnich zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Mnich. Kreslená ilustrace Mnich je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Mnich v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mnich zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Mnich ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mnich ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1316x1600
1053x1280
658x800
411x500
131x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 324 198 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Mnich se nachází v sekci Vektorové kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mrkve ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Velbloud dvouhrbý zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Husa ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, cliparts, Mnich, vektorový obrázek, Mnich, download, ke stáhnutí, vektor, kliparty, Muži, ke stažení, grafika, free, svg, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, fotokniha, prezentace, plakát, profil, časopis, plakáty, dokument, seminární práce, kalendář, inkscape, webové stránky, corelDraw, články, Twitter, škola

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Larva ke stáhnutí, ilustrace Mamut zdarma nebo vektor Půlnoc ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.