Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Mnich (Muži) do dokumentů, památníků, fotoknih zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mnich bezplatně ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Mnich. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Mnich nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Mnich? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mnich zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mnich ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mnich ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1316x1600
1053x1280
658x800
411x500
131x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 324 198 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: j4p4n

Obrázek, klipart pojmenovaný Mnich můžete sdílet se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový klipart Mnich patří do kategorie Obrázky, kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Odměrka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Důl ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Hnědá medúza zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stažení, Mnich, vektorový obrázek, download, ilustrační obrázek, vektor, grafika, zdarma, Mnich, free, obrázek, cliparts, ke stáhnutí, Muži

Doporučené použití klipartu: logo, Facebook, textové dokumenty, prospekty, office, video, památník, openOffice, tiskoviny, Pinterest, etikety, koláž, škola, oznámení, vizitky, inkscape, Zoner Callisto

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Energy drink zdarma, vektorový klipart Šachy zdarma nebo klipart XML ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.