Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Mnich (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mnich zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Mnich. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Mnich nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Zamlouvá se vám obrázek Mnich? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mnich zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mnich ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mnich ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1316x1600
1053x1280
658x800
411x500
131x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 324 198 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: j4p4n

Líbí se vám klipart Mnich? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Klipart Mnich patří do kategorie Obrázky, kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Znamení štír ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hnědá kraslice ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Zelený brouk ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Mnich, download, Mnich, ilustrace, grafika, ke stáhnutí, svg, vektorový obrázek, Muži, ilustrační obrázek, zdarma, obrázek, kliparty, klipart

Doporučené použití klipartu: Instagram, plakát, eshop, plakáty, openOffice, škola, PowerPoint, prezentace, památník, články, Twitter, časopis, kalendář, Pinterest, fotokniha, seminární práce

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Jemen ke stažení, ilustrace Jahodník ke stažení nebo klipart Jeskyně ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.