Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Mnich, Muži nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mnich zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Mnich. Kreslená ilustrace Mnich je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Mnich v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mnich zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mnich ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mnich ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1316x1600
1053x1280
658x800
411x500
131x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 324 198 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mnich je v sekci Ilustrační kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vladimir Putin ke stažení Podívejte se i na obrázek Banány ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Martini zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, svg, ilustrační obrázek, vektor, Muži, free, klipart, kliparty, Mnich, ke stáhnutí, zdarma, vektorový obrázek, download, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: web, dokument, Adobe Illustrator , články, Pinterest, pozvánky, corelDraw, Facebook, avatar, fotokniha, word, blog, textové dokumenty, plakát, webové stránky, office

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Santova čepice ke stažení, klipart Mečoun ke stáhnutí nebo ilustrace Jablko zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.