Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Vlaštovka, Ptáci nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vlaštovka zdarma ke stažení

Vlaštovka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Vlaštovka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlaštovka zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vlaštovka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlaštovka ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1406
1280x1125
800x703
500x439
160x141

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 242 807 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vlaštovka je v kategorii Ilustrační obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Marihuana ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Hmyzák zdarma Mohl by vás také zajímat klipart AMR ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ke stáhnutí, grafika, ke stažení, vektorový obrázek, klipart, ilustrační obrázek, free, Vlaštovka, vektor, Vlaštovka, Ptáci, zdarma, kliparty, ilustrace

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Adobe Illustrator , webové stránky, referáty, web, profil, památník, fotokniha, textové dokumenty, Instagram, pozvánky, PowerPoint, dokumenty, blog, Pinterest, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Červený dárek ke stáhnutí, vektor Zákaz zbraní zdarma nebo obrázek Paul von Hindenburg ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.