Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika s tématem Jídlo stahujte zdarma

Vektorové obrázky, kliparty s motivem Jídlo stahujte zdarma

Nacházíte se v kategorii jídlo kde najde obrázky a kliparty s tématikou jídlo a potravinářství. Na výběr máte z desítek obrázků pokrmů, surovin, kuchyňského náčiní i jídelních pomůcek. Kliparty jídlo můžete využít třeba pro zpestření jídelních nebo nápojových lístků, ve vašem osobním receptáři nebo na pozvánkách k oslavám narozenin apod.

Obrázky jídel pro malé děti k vybarvení

Jídlo se nemusí pouze jíst. Jídlo může sloužit jako předloha pro obrazy. Jedním z těchto obrazů mohou být dětské omalovánky. Navštivte náš partnerský web obsahující omalovánky jídel a zákusků s vytisknutí. Po vytištěných pokrmech vaše dítě určitě neztloustne.

Navštivte web s tapetama na plochu PC obsahující pěkné tapety jídel. Následuje seznam obrázků a klipartů s tématikou jídla, které jsou k dispozici zdarma ke stažení: Párek, Lollipop, Hummus, Porcování hovězího, Špagety, Lízátko, Párek v rohlíku, Sušenka, Humr, Sýr, Pudink, Steak, bonbon, Vánoční pudink, Dort, Slánka, Volské oko, Točená zmrzlina, Šunka, Sendvič, Lžička, Sushi s mořskou řasou, Velikonoční vajíčka, Žampiony, Vajíčko, brambory, palačinka, Piknik, Roštěná, Koktejl, Zmrzlinový pohár, Mleté maso, Klobása, Dortíček, Narozeninový dort, Bábovka, Popcorn, Pizza, Hot dog, Bábovka, Suši, Červená paprika, Langusta, Talíř s příborem, Muchomůrky, Pečený krocan, Zmrzlina, Muchomůrka tygrovaná, Treska, Anýz, Slanina, Dortík, Sushi z tuňáka, Mikrovlnná trouba, Lasagne, Hamburger, Cereálie, Jam, Croissant, grilování, Muchomůrka červená, Sushi, zelená oliva, Rajská s knedlíkem, Kopečková zmrzlina, Chleba, Čokoláda, Vafle, Kuřecí noha, Veka, Krabice bonbónů, Nanuk, Muffin, Chipsy, Čokoládové bonbóny, Rychlé občerstvení a vejce. Stejně jako všechny jiné obrázky z těchto stránek, jsou i tyto kliparty jídla k dispozici zadarmo ke stažení. Obrázky lze využít pro tvorbu domácích úkolů, ilustračních obrázků do seminárních, diplomových nebo bakalářských prací a to jak v textových dokumentech vytvořených v Microsoft Office Wordu (nebo Libre Office Writeru), tak i v power-pointových prezentacích. Taktéž můžete obrázky použít na webových stránkách nebo sociálních sítích. Tyto kreslené vektorové obrázky jsou zdarma ke stažení nejenom ve vektorovém (SVG) souboru, ale i v bitmapovém formátu PNG pro případ, že by váš software nepodporoval svg formát.