Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika s tématem Osobnosti zdarma

Vektory, obrázky, kliparty s motivem Osobnosti zdarma

Kategorie osobnosti obsahuje sbírku kreslených obrázků známých žijících i zesnulých osobností. Jedná se o současné i bývalé politici, panovníci, vědce, herce apod. Kliparty osobností (můžeme je také nazývat módním slovem celebrity) se mohou hodit jako ilustrace do školních článků, referátů, životopisech, seminárních prací, bakalářských nebo diplomových prací. Můžete je využít ve dokument Microsoft Office Word nebo v alternativních editorech (které jsou zdarma) jako je Libre Office nebo OpenOffice.org.

Kreslené vektorové kliparty osobností jsou k dispozici zdarma ke stažení jako public domain. Jedná se o výběr obrázků z webu Openclipart.org kde je dostupných mnohem více obrázků zadarmo.

V této sekci naleznete kreslené ilustrační kliparty (portréty) mnoha známých historických osobností z 18. 19. a 20. století. Patří mezi ně George Washington, Che Guevara, Abraham Lincoln, Adolf Hitler, Charles Darwin, Karl Marx, Paul von Hindenburg, Salvador Allende, Hugo Chavez, Lenin, Elvis Presley, Charlie Chaplin, Barack Obama atd.