Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Alan Turing, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Alan Turing zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Alan Turing. Klipart Alan Turing je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Alan Turing? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alan Turing zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Alan Turing ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alan Turing ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1231x1600
985x1280
615x800
385x500
123x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 95 627 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Alan Turing patří do sekce Ilustrační obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace ODS soubor zdarma Podívejte se i na klipart Zlaté číslo 0 ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Muchomůrka tygrovaná ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, svg, ke stáhnutí, klipart, Alan Turing, vektorový obrázek, vektor, free, download, grafika, zdarma, Alan Turing, Osobnosti

Doporučené použití klipartu: openOffice, Instagram, textové dokumenty, web, dokument, pozvánky, Adobe Illustrator , webové stránky, fotokniha, plakáty, kalendář, škola, blog, dokumenty, časopis, profil

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Pohřebák zdarma, ilustrace Salvador Allende ke stažení nebo vektor Wyoming ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.