Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Alan Turing (Osobnosti) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Alan Turing zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Alan Turing. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Alan Turing ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alan Turing zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Alan Turing ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alan Turing ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1231x1600
985x1280
615x800
385x500
123x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 95 627 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: cactus cowboy

Potěší nás, pokud budete tento klipart Alan Turing sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový klipart Alan Turing je v kategorii Obrázky osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Papoušek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Alexandre Dumas ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Vejce naměkko zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, cliparts, ke stažení, grafika, obrázek, kliparty, zdarma, Alan Turing, Osobnosti, klipart, Alan Turing, ke stáhnutí, download, vektorový obrázek, free

Doporučené použití klipartu: wordpress, openOffice, památník, dokumenty, škola, blog, Instagram, web, dokument, fotokniha, office, corelDraw, video, prezentace, eshop, seminární práce

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Šedivá mašle zdarma, obrázek Stopka ke stáhnutí nebo vektor Plameňák ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.