Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Alan Turing (Osobnosti) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Alan Turing k bezplatnému stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Alan Turing. Stahujte klipart Alan Turing v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alan Turing zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Alan Turing ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alan Turing ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1231x1600
985x1280
615x800
385x500
123x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 95 627 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: cactus cowboy

Sdílejte klipart nazvaný Alan Turing s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový obrázek Alan Turing je v sekci Ilustrační obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart PSD ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vězení zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Čaj ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stáhnutí, Alan Turing, cliparts, Osobnosti, grafika, zdarma, vektor, ilustrace, ilustrační obrázek, download, ke stažení, Alan Turing, klipart, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: web, profilovka, katalog, fotografie, seminární práce, profil, diplomová práce, vstupenky, dokument, brožury, letáky, vizitky, corelDraw, prospekty, etikety, wordpress, tiskoviny

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Vánoční ozdoby ke stáhnutí, obrázek Červené N ke stažení nebo ilustrace Tukan zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.