Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Alan Turing, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Alan Turing zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Alan Turing. Klipart Alan Turing je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Alan Turing? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alan Turing zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Alan Turing ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alan Turing ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1231x1600
985x1280
615x800
385x500
123x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 95 627 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Alan Turing je v sekci Obrázky, kliparty osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Download ke stažení Podívejte se i na ilustrace Zřícenina ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Mrakodrap zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, klipart, Alan Turing, obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, free, download, zdarma, Osobnosti, ilustrace, cliparts, vektorový obrázek, Alan Turing, grafika

Doporučené použití klipartu: webové stránky, fotokniha, seminární práce, památník, kalendář, openOffice, web, dokument, pozvánky, články, časopis, avatar, Twitter, inkscape, office, blog

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Piknik ke stažení, vektor Zip ke stáhnutí nebo obrázek APP zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.