Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Alan Turing, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Alan Turing zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Alan Turing. Klipart Alan Turing je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Alan Turing? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alan Turing zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Alan Turing ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alan Turing ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1231x1600
985x1280
615x800
385x500
123x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 95 627 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Alan Turing patří do sekce Vektorové obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zelené jablko zdarma Podívejte se i na vektor Pejsek ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Hroch ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Alan Turing, grafika, ilustrace, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Alan Turing, free, vektor, Osobnosti, cliparts, download, klipart, obrázek, ke stažení, kliparty

Doporučené použití klipartu: plakát, referáty, památník, profilovka, časopis, profil, webové stránky, blog, kalendář, avatar, corelDraw, Facebook, prezentace, škola, Pinterest, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Sbíječka zdarma, obrázek Iglů ke stažení nebo klipart Molo ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.