Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Multimetr, Přístroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Multimetr zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Multimetr. Vektorová ilustrace Multimetr je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Multimetr v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Multimetr zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Multimetr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Multimetr ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 25 580 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: spadassin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Multimetr je v sekci Ilustrační obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Miluji šachy ke stažení Podívejte se i na ilustrace Odpadky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Velikonoční motiv zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, cliparts, vektorový obrázek, klipart, kliparty, grafika, free, Multimetr, Multimetr, svg, zdarma, ilustrace, Přístroje, download, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: web, Pinterest, prezentace, profil, fotokniha, dokument, word, články, časopis, referáty, avatar, blog, plakát, Instagram, kalendář, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Plameňák ke stažení, vektor PPAM ke stáhnutí nebo obrázek Barevná kraslice zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.