Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Karl Marx (Osobnosti) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Karl Marx k bezplatnému stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Karl Marx. Klipart Karl Marx je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karl Marx zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Karl Marx ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karl Marx ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1436x1600
1148x1280
717x800
449x500
144x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 304 021 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: worker

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Karl Marx s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Karl Marx se nachází v kategorii Kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor JAR ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fialová složka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek OTS ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, cliparts, free, zdarma, Karl Marx, download, Karl Marx, kliparty, ke stáhnutí, Osobnosti, ke stažení, obrázek, klipart, svg

Doporučené použití klipartu: prezentace, blog, PowerPoint, textové dokumenty, diplomová práce, kalendář, Facebook, logo, Twitter, brožury, škola, pozvánky, deníček, web, corelDraw, plakát, plakáty

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Digitální znak G ke stáhnutí, klipart Smajlík se slzou ke stáhnutí nebo vektorový klipart Růžový králíček zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.