Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Karl Marx, Osobnosti pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Karl Marx zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Karl Marx. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Karl Marx. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Karl Marx lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karl Marx zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Karl Marx ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karl Marx ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1436x1600
1148x1280
717x800
449x500
144x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 304 021 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: worker

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Karl Marx je v sekci Obrázky osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Čaj ke stažení Podívejte se i na obrázek Josif Stalin ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Tóra zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stažení, kliparty, download, svg, free, Karl Marx, klipart, obrázek, ke stáhnutí, vektor, ilustrační obrázek, Osobnosti, zdarma, ilustrace

Doporučené použití klipartu: škola, prezentace, web, dokumenty, word, Pinterest, blog, Instagram, PowerPoint, inkscape, dokument, Twitter, Adobe Illustrator , textové dokumenty, avatar, časopis

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Zebra ke stažení, klipart Mapa Tchaj-wanu ke stáhnutí nebo ilustrace TEX zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.