Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Karl Marx (Osobnosti) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Karl Marx zadarmo ke stažení

Karl Marx je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Stahujte klipart Karl Marx v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Karl Marx? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karl Marx zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Karl Marx ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karl Marx ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1436x1600
1148x1280
717x800
449x500
144x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 304 021 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: worker

Sdílejte obrázek, klipart Karl Marx s rodinou a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart Karl Marx patří do sekce Vektorové kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kasař ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Desetieurovka zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Buráky ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Osobnosti, svg, vektorový obrázek, kliparty, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrace, zdarma, vektor, obrázek, free, cliparts, Karl Marx, klipart, grafika

Doporučené použití klipartu: tiskoviny, vstupenky, profil, logo, Zoner Callisto, manuály, Adobe Illustrator, diplomová práce, magazín, eshop, letáky, corelDraw, wordpress, webové stránky, avatar, etikety, deníček

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Vepř ke stáhnutí, klipart Smajlík se slzou ke stáhnutí nebo obrázek Plachetnice při západu slunce zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.