Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Farma (Stavby) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Farma zadarmo ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Farma. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Farma? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Farma zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Farma ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Farma ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 98 744 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: nicubunu

Sdílejte klipart nazvaný Farma se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový klipart Farma je v kategorii Obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Madagaskar ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dikobraz zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Červené G ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrace, download, klipart, obrázek, Farma, kliparty, vektorový obrázek, free, ilustrační obrázek, svg, zdarma, ke stáhnutí, grafika, cliparts

Doporučené použití klipartu: vstupenky, textové dokumenty, Pinterest, etikety, referáty, fotografie, video, openOffice, blog, tiskoviny, památník, vizitky, články, magazín, inkscape, office, Facebook

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Brontosaurus ke stáhnutí, vektorový obrázek Netradiční dárek zdarma nebo vektor Telefon zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.