Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Farma (Stavby) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Farma zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Farma. Stahujte klipart Farma v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Farma zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Farma ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Farma ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 98 744 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: nicubunu

Obrázek, klipart pojmenovaný Farma můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Farma se nachází v kategorii Vektorové kliparty stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Chroust ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Opera Sydney ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Země zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, zdarma, obrázek, svg, free, ilustrace, kliparty, Farma, vektorový obrázek, ke stažení, klipart, download, Farma

Doporučené použití klipartu: profilovka, časopis, openOffice, inkscape, wordpress, profil, diář, PowerPoint, avatar, prezentace, Pinterest, kalendář, corelDraw, Instagram, fotokniha, textové dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Kyselé okurky zdarma, vektor Lední medvěd ke stáhnutí nebo obrázek Motyčka ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.