Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Farma (Stavby) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Farma zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Farma. Klipart Farma je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Farma zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Farma ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Farma ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 98 744 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: nicubunu

Tento obrázek s názvem (Farma) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Farma je v kategorii Vektorové obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Sněženka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Růžové srdce ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Prase ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, download, zdarma, grafika, Farma, Farma, ilustrace, kliparty, cliparts, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, klipart

Doporučené použití klipartu: články, inkscape, kalendář, eshop, plakát, dokument, blog, Facebook, časopis, plakáty, Adobe Illustrator, pozvánky, seminární práce, word, office, web

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Sanitka ke stažení, vektorový klipart Taxi ke stažení nebo obrázek, klipart Karafiáty ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.