Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Farma, Stavby nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Farma zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Farma. Kreslená ilustrace Farma je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Farma zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Farma ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Farma ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 98 744 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Farma patří do sekce Obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dvacetieurovka zdarma Podívejte se i na vektor Mark Twain ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Pivo ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Farma, cliparts, klipart, svg, ke stáhnutí, vektor, Stavby, ilustrace, grafika, zdarma, obrázek, ilustrační obrázek, free, kliparty

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, profil, památník, časopis, kalendář, prezentace, škola, fotokniha, blog, Adobe Illustrator , webové stránky, články, Pinterest, seminární práce, corelDraw, PowerPoint

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Kyselé okurky zdarma, obrázek Mapa Maroka ke stažení nebo klipart Svařené víno ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.