Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Farma (Stavby) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Farma zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Farma. Obrázek Farma je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Farma zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Farma ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Farma ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 98 744 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: nicubunu

Líbí se vám klipart Farma? Pak se podělte s dalšími lidmi na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Obrázek Farma patří do kategorie Obrázky, kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Viktorie královská ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Osvětlení ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Znak rak ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Stavby, ilustrační obrázek, ke stažení, ilustrace, cliparts, Farma, free, obrázek, grafika, kliparty, ke stáhnutí, vektor, Farma, svg, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, wordpress, openOffice, corelDraw, prospekty, časopis, referáty, Instagram, vizitky, diář, PowerPoint, profil, textové dokumenty, profilovka, dokumenty, etikety, tiskoviny

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Stará rachejtle ke stažení, vektorový obrázek Netradiční dárek zdarma nebo klipart Amor ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.