Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Farma, Stavby nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Farma zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Farma. Kreslená ilustrace Farma je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Farma zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Farma ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Farma ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 98 744 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Farma je v kategorii Vektorové obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Srdíčkový rámeček zdarma Podívejte se i na obrázek Ježura ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Traktor ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Farma, ilustrace, ke stáhnutí, vektor, klipart, obrázek, zdarma, cliparts, ke stažení, Farma, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Stavby, kliparty, free

Doporučené použití klipartu: plakát, profilovka, webové stránky, corelDraw, fotokniha, openOffice, office, seminární práce, Instagram, prezentace, textové dokumenty, plakáty, články, škola, dokument, web

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Petriho miska zdarma, klipart Kakao ke stažení nebo ilustrace Parník ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.