Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Roháč (Hmyz) do dokumentů, památníků, fotoknih zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Roháč k bezplatnému stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Roháč. Kreslená ilustrace Roháč je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Roháč zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Roháč ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Roháč ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x952
1280x761
800x476
500x297
160x95

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 143 690 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: johnny_automatic

Sdílejte klipart nazvaný Roháč s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový obrázek Roháč se nachází v sekci Ilustrační kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Znamení rak ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Školák zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Petriho miska ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hmyz, Roháč, download, ke stažení, ke stáhnutí, svg, ilustrace, zdarma, klipart, grafika, ilustrační obrázek, vektor, obrázek, vektorový obrázek, Roháč

Doporučené použití klipartu: bakalářská práce, eshop, Facebook, vstupenky, fotokniha, pozvánky, deníček, PowerPoint, katalog, časopis, Instagram, vizitky, diář, Pinterest, logo, web, referáty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Tmavozelená vlajka ke stáhnutí, obrázek Sekáček zdarma nebo vektorový obrázek Zamilované labutě zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.