Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Roháč, Hmyz do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Roháč zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Roháč. Pakliže si chcete obrázek Roháč stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Roháč? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Roháč zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Roháč ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Roháč ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x952
1280x761
800x476
500x297
160x95

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 143 690 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Roháč patří do sekce Kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Guinea zdarma Podívejte se i na vektor Šídlo ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Rodina ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, vektorový obrázek, Roháč, cliparts, ke stažení, ilustrace, klipart, zdarma, obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, vektor, download, grafika, Hmyz

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , profil, plakát, prezentace, web, blog, škola, profilovka, fotokniha, časopis, office, články, openOffice, plakáty, pozvánky, Pinterest

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Bílá kočka zdarma, obrázek Prak ke stažení nebo klipart Větrný mlýn ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.