Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Větrný mlýn, Stavby nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Větrný mlýn zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Větrný mlýn. Stahujte klipart Větrný mlýn v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám obrázek (klipart) Větrný mlýn? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Větrný mlýn zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Větrný mlýn ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Větrný mlýn ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 39 849 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Větrný mlýn se nachází v kategorii Obrázky stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Malé písmeno K ke stažení Podívejte se i na vektor Medvěd ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Hodiny zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrační obrázek, Větrný mlýn, free, grafika, ke stáhnutí, svg, download, ilustrace, vektor, vektorový obrázek, cliparts, zdarma, Stavby, kliparty

Doporučené použití klipartu: openOffice, pozvánky, Instagram, články, textové dokumenty, seminární práce, kalendář, avatar, referáty, škola, Twitter, webové stránky, Adobe Illustrator , inkscape, profilovka, corelDraw

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Červené K ke stažení, obrázek Dárková taška ke stáhnutí nebo klipart Mango zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.