Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Modré květy (Květiny) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Modré květy zadarmo ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Modré květy. Kreslená ilustrace Modré květy je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modré květy zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Modré květy ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modré květy ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1346
1280x1077
800x673
500x421
160x135

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 487 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: DANI_ELA

Sdílejte klipart nazvaný Modré květy se známými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový klipart Modré květy se nachází v kategorii Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sardinky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smajlík zpěvák zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Plácačka na mouchy ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Květiny, Modré květy, grafika, download, Modré květy, vektorový obrázek, vektor, klipart, ke stáhnutí, zdarma, ilustrační obrázek, ke stažení, svg, free, obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, wordpress, fotokniha, škola, profil, word, office, plakáty, vstupenky, oznámení, Adobe Illustrator, openOffice, Twitter, brožury, letáky, tiskoviny, koláž

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Kytky ke stáhnutí, vektorový klipart Mamut ke stáhnutí nebo vektorový klipart Velikonoční pohlednice zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.