Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zlatá mašle (Vánoce) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zlatá mašle ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Zlatá mašle. Vektorová ilustrace Zlatá mašle je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatá mašle zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zlatá mašle ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatá mašle ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1377
1280x1101
800x688
500x430
160x138

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 19 250 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Merlin2525

Potěší nás, pokud budete tento klipart Zlatá mašle sdílet s kamarády na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

Klipart Zlatá mašle patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek 500 Euro ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smeták ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Zelená vlajka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, svg, ke stažení, kliparty, vektorový obrázek, grafika, ilustrace, Vánoce, ilustrační obrázek, klipart, download, obrázek, cliparts, vektor, Zlatá mašle

Doporučené použití klipartu: koláž, diplomová práce, fotokniha, tiskoviny, diář, prospekty, pozvánky, Facebook, vstupenky, manuály, články, bakalářská práce, video, blog, vizitky, PowerPoint, plakáty

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Žárovka zdarma, obrázek HTML ikona ke stažení nebo obrázek CSS icon ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.