Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Zlatá mašle (Vánoce) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zlatá mašle zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Zlatá mašle. Pakliže si chcete obrázek Zlatá mašle stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatá mašle zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zlatá mašle ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatá mašle ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1377
1280x1101
800x688
500x430
160x138

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 250 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Merlin2525

Sdílejte obrázek, klipart Zlatá mašle s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Zlatá mašle je v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hotdog ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jelen ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Štětec ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, download, kliparty, ke stáhnutí, vektor, svg, ilustrační obrázek, Vánoce, vektorový obrázek, cliparts, ke stažení, ilustrace, free, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: webové stránky, časopis, Twitter, blog, Instagram, profil, openOffice, PowerPoint, avatar, Adobe Illustrator, články, corelDraw, plakát, wordpress, prezentace, památník

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Porsche ke stažení, ilustrace Čokoládový dort ke stažení nebo klipart Berneška kanadská ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.