Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zlatá mašle, Vánoce do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlatá mašle zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Zlatá mašle. Kreslená ilustrace Zlatá mašle je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatá mašle zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zlatá mašle ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatá mašle ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1377
1280x1101
800x688
500x430
160x138

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 250 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Merlin2525

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zlatá mašle patří do sekce Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Černý král zdarma Podívejte se i na vektor BAT ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Červený stromek ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektorový obrázek, ke stažení, cliparts, download, svg, zdarma, grafika, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Vánoce, obrázek, kliparty, vektor, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Pinterest, Twitter, fotokniha, profil, textové dokumenty, web, dokument, škola, časopis, prezentace, plakáty, inkscape, dokumenty, Adobe Illustrator , PowerPoint, office

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Vyděšené vajíčko zdarma, obrázek Mapa Bulharska ke stažení nebo klipart Růžové tulipány ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.