Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zlatá mašle, Vánoce do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlatá mašle zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Zlatá mašle. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Zlatá mašle nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Zlatá mašle v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatá mašle zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Zlatá mašle ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatá mašle ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1377
1280x1101
800x688
500x430
160x138

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 250 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Merlin2525

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zlatá mašle se nachází v sekci Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pruhované vejce ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Otáčkoměr zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Znak vodnář ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, svg, free, Vánoce, ke stažení, grafika, Zlatá mašle, Zlatá mašle, ilustrační obrázek, zdarma, cliparts, download, ilustrace, vektor, kliparty

Doporučené použití klipartu: webové stránky, články, Adobe Illustrator , avatar, Facebook, seminární práce, web, referáty, plakát, Pinterest, Instagram, PowerPoint, časopis, kalendář, dokumenty, plakáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Vláček ke stáhnutí, ilustrace Molekula vody zdarma nebo vektor Larva ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.