Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zlatá mašle (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlatá mašle zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Zlatá mašle. Vektorová ilustrace Zlatá mašle je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatá mašle zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zlatá mašle ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatá mašle ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1377
1280x1101
800x688
500x430
160x138

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 19 250 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Merlin2525

Zaujal vás náš klipart Zlatá mašle? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Obrázek Zlatá mašle patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Uzavřená Eppendorfova zkumavka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žlutý zvýrazňovač ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Martináč měsíčitý zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ke stažení, Zlatá mašle, vektorový obrázek, Vánoce, Zlatá mašle, kliparty, obrázek, grafika, vektor, zdarma, free, cliparts, ke stáhnutí, klipart

Doporučené použití klipartu: dokument, avatar, corelDraw, dokumenty, seminární práce, Adobe Illustrator, profilovka, časopis, profil, word, video, textové dokumenty, etikety, eshop, škola, wordpress

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Baset zdarma, vektor Čajový obřad ke stáhnutí nebo obrázek Vitamín C ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.