Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Barometr, Přístroje pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Barometr zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Barometr. Kreslená ilustrace Barometr je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barometr zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Barometr ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barometr ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 104 996 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: algotruneman

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Barometr se nachází v sekci Vektorové kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dusítko na trubku ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Slunečnicové pole zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Zamilované psaní ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Barometr, svg, kliparty, vektorový obrázek, Přístroje, download, zdarma, Barometr, cliparts, ke stáhnutí, free, grafika, ilustrace, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, plakáty, openOffice, plakát, Adobe Illustrator , word, profil, Twitter, Facebook, škola, inkscape, články, office, kalendář, prezentace, webové stránky

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Nákupní vozík ke stáhnutí, obrázek HTML zdarma nebo klipart Pirát ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.