Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Barometr (Přístroje) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barometr k bezplatnému stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Barometr. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Barometr nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barometr zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Barometr ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barometr ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 104 996 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: algotruneman

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Barometr s dalšími osobami na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový obrázek Barometr je v sekci Ilustrační obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Autíčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Buráky zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Ženich a nevěsta ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Přístroje, vektorový obrázek, grafika, kliparty, klipart, download, ke stáhnutí, Barometr, obrázek, Barometr, cliparts, zdarma, ilustrační obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: tiskoviny, corelDraw, webové stránky, video, magazín, Twitter, blog, letáky, profil, plakát, web, oznámení, vstupenky, Adobe Illustrator, deníček, logo, etikety

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Charles Darwin ke stáhnutí, vektorový obrázek Roztomilé kuřátko zdarma nebo ilustrace Vytlemený pes zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.