Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Barometr (Přístroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barometr zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Barometr. Obrázek Barometr je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barometr zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Barometr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barometr ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 104 996 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: algotruneman

Potěší nás, pokud budete tento klipart Barometr sdílet s vašimi přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Barometr patří do sekce Vektorové kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Oranžová vlajka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ibišek ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Valentýnské pozadí zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stáhnutí, Přístroje, free, kliparty, grafika, Barometr, ke stažení, Barometr, ilustrační obrázek, svg, cliparts, klipart, vektor, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, eshop, památník, seminární práce, referáty, články, Instagram, textové dokumenty, dokumenty, pozvánky, profilovka, openOffice, corelDraw, škola, Twitter, dokument

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Audio přehrávač zdarma, vektor Mil Mi-24 ke stáhnutí nebo obrázek Škraboška ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.