Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Barometr, Přístroje pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Barometr zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Barometr. Vektorová ilustrace Barometr je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Barometr? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barometr zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Barometr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barometr ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 104 996 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: algotruneman

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Barometr je v kategorii Vektorové obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Strakatá ozdoba zdarma Podívejte se i na obrázek Sud ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Včelička ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, svg, grafika, obrázek, ilustrace, Barometr, vektor, download, cliparts, kliparty, klipart, zdarma, ilustrační obrázek, Přístroje, free

Doporučené použití klipartu: webové stránky, Adobe Illustrator , referáty, openOffice, profilovka, časopis, kalendář, blog, corelDraw, plakáty, inkscape, prezentace, Pinterest, word, škola, PowerPoint

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Hospoda zdarma, klipart Zákaz prostituce ke stažení nebo ilustrace Konvalinky ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.