Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Barometr (Přístroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barometr zdarma ke stažení

Barometr je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Barometr nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barometr zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Barometr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barometr ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 104 996 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: algotruneman

Tento obrázek s názvem (Barometr) můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Barometr je v kategorii Vektorové obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Srdce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Numerická klávesnice ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Lori zelenokřídlý ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, Barometr, zdarma, ilustrace, free, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Přístroje, kliparty, vektorový obrázek, ke stažení, download, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: prezentace, eshop, časopis, fotokniha, blog, plakát, články, word, diář, pozvánky, kalendář, corelDraw, PowerPoint, inkscape, Twitter, etikety

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Srdce z kláves ke stažení, vektorový klipart Smrž ke stažení nebo obrázek, klipart Zelí ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.