Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Barometr (Přístroje) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barometr zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Barometr. Stahujte klipart Barometr v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Barometr lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barometr zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Barometr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barometr ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 104 996 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: algotruneman

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Barometr s kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Barometr patří do sekce Obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Vidlicový prak ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Basový klíč ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Opice ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, download, Přístroje, grafika, free, ilustrační obrázek, kliparty, ilustrace, cliparts, Barometr, Barometr, vektor, obrázek, klipart, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: seminární práce, webové stránky, Adobe Illustrator, textové dokumenty, památník, Pinterest, wordpress, Instagram, inkscape, eshop, časopis, plakáty, office, video, dokumenty, Twitter

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek BAT ke stažení, obrázek Velikonoční králík ke stažení nebo vektor Broskve ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.