Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Barometr, Přístroje pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Barometr zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Barometr. Kreslená ilustrace Barometr je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barometr zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Barometr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barometr ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 104 996 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: algotruneman

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Barometr je v sekci Ilustrační kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pravěká bojovnice ke stažení Podívejte se i na ilustrace Veselý smajlík ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Hranatý meloun zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, kliparty, ilustrační obrázek, Přístroje, zdarma, Barometr, svg, Barometr, vektor, vektorový obrázek, free, klipart, ke stáhnutí, obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: referáty, word, pozvánky, plakáty, Twitter, textové dokumenty, Facebook, články, office, blog, Instagram, plakát, Adobe Illustrator , dokument, kalendář, corelDraw

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Slánka ke stažení, vektor Symbol ženy ke stáhnutí nebo obrázek Mark Twain zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.