Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Jednooké strašidlo (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jednooké strašidlo zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Jednooké strašidlo. Klipart Jednooké strašidlo je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Jednooké strašidlo lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jednooké strašidlo zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jednooké strašidlo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jednooké strašidlo ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 999 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Madison Kingsford

Potěší nás, pokud budete tento klipart Jednooké strašidlo sdílet s dalšími lidmi na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek Jednooké strašidlo se nachází v kategorii Kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Uzavřená Eppendorfova zkumavka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modrý vlak ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Retro vzducholoď zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Halloween, svg, obrázek, vektorový obrázek, cliparts, vektor, Jednooké strašidlo, ke stažení, ilustrační obrázek, Jednooké strašidlo, grafika, klipart, zdarma, kliparty, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: plakát, wordpress, avatar, video, prospekty, etikety, inkscape, PowerPoint, dokument, Facebook, profil, Instagram, články, office, kalendář, webové stránky, tiskoviny

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Zlaté I zdarma, ilustrace Krystal soli ke stažení nebo vektorový klipart WPD ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.