Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Jednooké strašidlo (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jednooké strašidlo zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Jednooké strašidlo. Stahujte klipart Jednooké strašidlo v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jednooké strašidlo zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Jednooké strašidlo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jednooké strašidlo ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 999 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Madison Kingsford

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Jednooké strašidlo s vašimi kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový obrázek Jednooké strašidlo patří do kategorie Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kanystr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Elektroauto ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Instalatér ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, cliparts, zdarma, grafika, kliparty, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, vektor, ke stažení, Jednooké strašidlo, ilustrace, free, klipart, svg, Jednooké strašidlo

Doporučené použití klipartu: fotokniha, openOffice, etikety, profilovka, plakáty, dokumenty, památník, prezentace, inkscape, eshop, office, kalendář, Instagram, corelDraw, pozvánky, web

Mezi hezké kresby patří i vektor Egyptské pyramidy ke stažení, ilustrace Tráva ke stažení nebo klipart Koš s vajíčky ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty najdete také tam.