Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Květinové blahopřání (Láska) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Květinové blahopřání zdarma ke stažení

Květinové blahopřání je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Květinové blahopřání je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinové blahopřání zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Květinové blahopřání ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinové blahopřání ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 115 879 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Almeidah

Sdílejte klipart nazvaný Květinové blahopřání s dalšími lidmi na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Obrázek Květinové blahopřání se nachází v sekci Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Svatý Patrik ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kovadlina zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Červená mašle ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, cliparts, Květinové blahopřání, vektorový obrázek, klipart, svg, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, zdarma, download, ke stažení, kliparty, free, Květinové blahopřání, vektor

Doporučené použití klipartu: Facebook, tiskoviny, seminární práce, corelDraw, wordpress, prezentace, diplomová práce, logo, oznámení, eshop, video, katalog, prospekty, plakáty, etikety, manuály, vstupenky

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Třešeň ke stáhnutí, ilustrace Křeček ke stažení nebo vektorový obrázek Zdrhovadlo zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.