Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kovový robot (Věda) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kovový robot zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Kovový robot. Klipart Kovový robot je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kovový robot zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kovový robot ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kovový robot ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

760x1600
608x1280
380x800
237x500
76x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 91 207 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: j4p4n

Tento obrázek s názvem (Kovový robot) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Obrázek Kovový robot je v sekci Ilustrační obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Růžový diamant ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kačer ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Třetí místo ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Kovový robot, download, svg, cliparts, kliparty, Věda, grafika, Kovový robot, klipart, free, ilustrace, ke stažení, obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: inkscape, plakát, diář, profilovka, Twitter, Adobe Illustrator, památník, škola, avatar, plakáty, Pinterest, webové stránky, PowerPoint, etikety, corelDraw, openOffice

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Kiwi ke stažení, klipart Zákaz trollování ke stažení nebo ilustrace Zombie ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.