Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kondor (Ptáci) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kondor ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Kondor. Klipart Kondor je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kondor zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kondor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kondor ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x558
1280x447
800x279
500x174
160x56

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 160 703 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Firkin

Potěší nás, pokud budete tento klipart Kondor sdílet s kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Klipart Kondor patří do kategorie Obrázky, kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Taco ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Znamení panna ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Hradní věž zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, free, kliparty, obrázek, Kondor, ke stáhnutí, zdarma, grafika, cliparts, ilustrace, download, Kondor, Ptáci, vektor, ke stažení

Doporučené použití klipartu: prezentace, Zoner Callisto, tiskoviny, openOffice, památník, Adobe Illustrator, dokument, blog, referáty, word, Facebook, seminární práce, Pinterest, eshop, kalendář, web, inkscape

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Weta zdarma, vektorový obrázek Zlaté F ke stáhnutí nebo klipart Soudce ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.