Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kondor, Ptáci pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kondor zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kondor. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kondor. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kondor lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kondor zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kondor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kondor ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x558
1280x447
800x279
500x174
160x56

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 160 703 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kondor je v kategorii Vektorové kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kokosový koktejl zdarma Podívejte se i na obrázek Digitální číslo 0 ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Chlap ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, kliparty, ke stáhnutí, free, vektor, vektorový obrázek, Kondor, grafika, Kondor, download, svg, obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, zdarma

Doporučené použití klipartu: seminární práce, fotokniha, word, PowerPoint, dokumenty, plakáty, Twitter, webové stránky, avatar, Pinterest, časopis, corelDraw, články, památník, škola, profil

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Labuť zdarma, klipart Dědeček ke stažení nebo ilustrace Vydra ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.