Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kondor, Ptáci pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kondor zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Kondor. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Kondor? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kondor zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kondor ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kondor ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x558
1280x447
800x279
500x174
160x56

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 160 703 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kondor se nachází v sekci Ilustrační kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zelené auto ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Kafe zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace SLK ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, zdarma, Kondor, vektor, free, grafika, download, svg, obrázek, kliparty, ke stáhnutí, cliparts, klipart, Ptáci, ke stažení

Doporučené použití klipartu: profil, office, kalendář, corelDraw, Pinterest, textové dokumenty, avatar, památník, referáty, inkscape, Adobe Illustrator , openOffice, word, škola, blog, webové stránky

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Těhulka ke stáhnutí, obrázek Semafor zelená zdarma nebo klipart Vozíčkáři ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.