Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Fitness (Ženy) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fitness zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Fitness. Vektorová ilustrace Fitness je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fitness zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Fitness ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fitness ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1519x1600
1215x1280
759x800
474x500
151x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 185 594 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: SteveLambert

Obrázek, klipart pojmenovaný Fitness můžete sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Fitness patří do sekce Ilustrační obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Zamilovaní sloni ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Detektiv ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Lyžař ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, free, vektor, grafika, ilustrace, obrázek, klipart, Fitness, Ženy, Fitness, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Instagram, video, etikety, wordpress, profilovka, avatar, škola, openOffice, památník, web, plakát, články, plakáty, kalendář, fotokniha, Pinterest

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Mapa Islandu ke stažení, klipart Velikonoční inspirace ke stažení nebo ilustrace Ananas ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?